Hina Khan, İsrail ile Hamas arasındaki savaş haberlerinin kendisini üzdüğünü söyledi

şermin

Member
Aktris Hina Khan, Lakme Moda Haftası’nda ilgi odağı haline geldikten sadece birkaç gün sonra, Cumartesi günü İsrail’den gelen haberler karşısında bunaldıktan sonra depresyona girdiğini anlatan bir not yazdı. Oyuncu bu durumun kendisini kişisel olarak etkilediğini ve kendisiyle yüzleşmek için bir ara vermesi gerektiğini söyledi. Hamas militanları 7 Ekim’de İsrail’e saldırdı. Savaş, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 3.200’den fazla kişinin hayatına mal oldu. Ayrıca şunu okuyun: Nushrratt Bharuccha, İsrail’de yaşadığı korkunç deneyimi anlatıyor: “Patlayan bombaların sağır edici sesine uyandık.”

Hina Khan, Instagram’da yürek parçalayıcı bir mesaj yazdı. (ANI)
Hina Khan’ın savaşın ortasındaki notu

Hina Cumartesi akşamı Instagram Hikayelerinde şunları yazdı: “Sosyal medyada İsrail/Filistin ile ilgili tüm içerikler çok rahatsız edici. Kendimi depresif, perişan ve üzgün hissettiğim ölçüde etkiliyor beni. Bütün iyimserlik ortadan kayboluyor. İnsanlık bir yerlerde tamamen kaybolmuştur. Kişisel olarak beni etkiliyor, ara vermeye ihtiyacım var. Ama dua etmekten vazgeçmemeliyiz.”

Hina Khan'ın Cumartesi gününe ait notu.

Hina Khan’ın Cumartesi gününe ait notu.

PTI’ye göre UNICEF, günlerce süren çatışmalar ve tüm tedarik yollarının kesilmesinin ardından Gazze’deki çocukların ve ailelerin neredeyse yiyecek, su, elektrik, ilaç ve hastanelere güvenli erişimden mahrum kaldığını belirtti. “Durum, aralıksız bombalamalar ve çocukların ve ailelerin yerinden edilmesindeki büyük artış nedeniyle felaket. Güvenli yer yok” dedi UNICEF İcra Direktörü Catherine Russell.

Hina Khan’ın Rampa Yürüyüşü

Hina Khan, bu haftanın başlarında Delhi’deki Lakme Moda Haftası’nın ilk gününde rampada yürüdü. ANI ile konuşan oyuncu, “İyi hissettiriyor. Moda her zaman konfor alanımdır. “Sırf giyinmek için bile rampada yürüme fırsatı bulduğumda kendimi gerçekten iyi hissediyorum.” Bana bundan bahsettiklerinde.” “Fırsatı kaçırmak istemedim… Bu Oyunun gerçekten içindeydim ve Bütün gösteri mutluydu. Çok iyi gitti ve birçok iltifat aldım.”

Hina, popüler televizyon programı Yeh Rishta Kya Kehlata Hai’deki Akshara rolüyle herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Aynı zamanda düşman Komolika’yı canlandırdığı Kasautii Zindagii Kay 2’nin bir parçasıydı. Ayrıca Khatron Ke Khiladi Sezon 8 ve Bigg Boss 11 gibi televizyon realite programlarına da katıldı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde