Hina Khan meme kanseri ameliyatı geçiriyor ve 'hala acı çektiğini' söylüyor; Hastane personelinin el yazısıyla yazdığı notu paylaşıyor

şermin

Member
3. evre meme kanseri teşhisi konan televizyon oyuncusu Hina Khan ameliyat oldu. Hina, Instagram hikayelerinde hastane yatağında yattığı birkaç fotoğrafı paylaştı. Oyuncu şu anda tedavi görüyor ve işini de dengeliyor. (Ayrıca Okuyun | Hina Khan, meme kanseri teşhisi konulduktan sonra işe geri dönüyor ve 'ilk görevinde' peruk takıyor: Gösteri devam etmeli)

Hina Khan Instagram'da birkaç fotoğraf paylaştı.
Hina fotoğrafını paylaşıyor ve bir not yazıyor

İlk resimde Hina hastane yatağında yatıyor. Odasının penceresinin yanında kendisinden bir parça gösteriyor. Hina, “Başka bir gün dua (dua ediyorum) (avuç içi emojisi)” diye yazdı. Hina ayrıca bir notta “Sürekli acı. Evet, sürekli. Her saniye. Kişi gülümsüyor mu? Hala acı çekiyorum. Kişi bundan bahsetmiyor mu? Hala acı çekiyorum. Kişi 'iyiyim' diyor. Hala acı çekiyorum (iyileşen kalp emojisi).”

Hina hastane personelinin geçmiş olsun kartını yayınladı

Oyuncu ayrıca hastane personelinden aldığı bir notu da yayınladı. Şöyle yazıyordu: “Sevgili Hena Khan. Bu ameliyatın senin için zor olduğunu biliyorum ama tamamen iyileşme yolunda ilerlemene çok sevindim… (kalp sembolü). Size hızlı ve tam bir iyileşme diliyorum. Umarım yakında daha iyi hissedersin. Geçmiş olsun.” Hina notu paylaşarak şöyle yazdı: “Sevgiler ve daha fazla sevgi (kırmızı kalp emojisi). Bu bana güç veriyor… Kat Hizmetleri Departmanından @kokilabenhospital (bağlanmış eller emojisi).”

Hina Instagram'da birkaç fotoğraf paylaştı.

Hina Instagram'da birkaç fotoğraf paylaştı.
Hina iş ve tedavi arasında bir denge kuruyor

Hina, teşhis haberini Haziran ayında bir Instagram gönderisinde paylaşmıştı. Oyuncu, tedavisi ve kemoterapisi hakkında takipçilerini bilgilendiriyor. Pazartesi günkü bir Haberda oyuncu, teşhisin ardından peruk taktığı ilk iş görevine hazırlanırken görüldü.

Hina yakın zamanda işten bir Haber paylaştı

“Teşhis konulduktan sonra ilk iş görevim. Eylemlerin kendilerini ifade etmesine izin vermek zorlu bir iştir, özellikle de hayatın en büyük zorluklarıyla karşı karşıya kalındığında. Bu yüzden kötü günlerde kendinize bir mola verin; Sorun değil… bunu hak ediyorsun. Ancak ne kadar az olursa olsun hayatınızı güzel günlerde yaşamayı unutmayın. Bu günler hâlâ önemini koruyor. Değişikliği kabul edin, farklılığı kucaklayın ve NORMALLEŞTİRİN” başlığını yazdı.

Aktör, eğer bunu yapacak gücünüz ve enerjiniz varsa, işi normalleştirmenin önemli olduğunu söyledi. “Ve bu hastalıkla mücadele eden tüm harika insanlara. Unutmayın bu sizin hikayeniz, sizin hayatınız. Bundan ne anlayacağınıza siz karar verin. Vazgeçmeyin ve yapmaktan hoşlandığınız şeyi bulun. İşiniz, tutkunuz; ne olduğunu bilmiyorsanız icat edin. Ancak kendinize hak ettiğiniz şifayı vermeyi unutmayın. Çünkü sevdiğiniz şeyi yapmak aynı zamanda şifadır.”

Yeh Rishta Kya Kehlata Hai'de başrol oynadıktan sonra televizyon endüstrisinde öne çıktı. Ayrıca Hacked ve Shinda Shinda No Papa gibi filmlerde de rol aldı.