Hina Khan, meme kanseri teşhisi konulduktan sonra işe geri döndü ve “ilk görevinde” peruk taktı: gösteri devam etmeli

şermin

Member
Hina Khan 3. aşama meme kanseriyle mücadele ediyor ancak bunun cesaretini kırmasına izin vermiyor. Tedavisi devam ederken işine geri dönüyor ve artık hayatın normale dönme zamanının geldiğini söylüyor. ayrıca oku: Hina Khan kanser yaralarını kabul ediyor: Bunlar hak ettiğim ilerlemenin ilk işareti

Hina Khan geçen ay Instagram'da kanser teşhisini duyurdu.
işe geri dön

Oyuncu, Instagram'da işe dönüşünü ve ekibinin yara izlerini nasıl gizlemeye çalıştığını gösteren bir Haber yayınladı. Peruk takan Haberda şunları söyledi: “Gösteri devam etmeli.”

“Teşhis konulduktan sonraki ilk iş görevim… Eylemlerin kendilerini ifade etmesine izin vermek zorlu bir iştir, özellikle de hayatın en büyük zorluklarıyla karşı karşıya olduğunuzda. Bu yüzden kötü günlerde kendinize bir mola verin; Sorun değil… bunu hak ediyorsun. Ancak ne kadar az olursa olsun hayatınızı güzel günlerde yaşamayı unutmayın. Bu günler hâlâ önemini koruyor. Değişikliği kabul edin, farklılığı kucaklayın ve NORMALLEŞTİRİN” diye Haberyla birlikte yazdı.

Uzun notunda Hina şunu ekledi: “Güzel günleri sabırsızlıkla bekliyorum çünkü o zaman sevdiğim şeyi yapabilirim: çalışmak. İşimi seviyorum. Çalışırken hayallerimi yaşıyorum ve bu benim en büyük motivasyonum. Çalışmaya devam etmek istiyorum. Birçok kişi tedavileri sırasında herhangi bir sorun yaşamadan normal bir işte çalışıyor, ben de farklı değilim. Bu aylarda birkaç tanesiyle tanıştım ve inanın bakış açım değişti.”

Normalleşmeye doğru adım

Burada Hina tedavi gördüğünü söylüyor ancak bu onun sürekli hastanede olduğu anlamına gelmiyor.

“Biliyorsunuz tedavi görüyorum ama sürekli hastanede değilim. Dolayısıyla, oradaki herkese: Haydi işi NORMALLEŞTİRELİM ve eğer gücünüz ve enerjiniz varsa, sizi MUTLU eden şeyi yapın” dedi ve şunu ekledi: “Ve bu hastalıkla mücadele eden tüm harika insanlara: Unutmayın, bu sizin hikayeniz , Bu senin hayatın.”

“Onunla ne yapacağına sen karar ver. Vazgeçmeyin ve yapmayı sevdiğiniz şeyi bulun. İşiniz, tutkunuz; ne olduğunu bilmiyorsanız telafi edin. Ancak kendinize hak ettiğiniz şifayı vermeyi unutmayın. Çünkü sevdiğiniz işi yapmak aynı zamanda şifadır. KABUL EDİN, KABUL EDİN ve NORMALLEŞTİRİN” diyerek notu sonlandırdı.

Gönderide şu hashtag'leri kullandı: #ScarredNotScared, #AWindowToMyJourney, #TheGirlWhoNeverGivesU, #DaddysStrongGirl ve #OneDayAtATime.

Hina'ya kanser teşhisi

Geçtiğimiz ay Yeh Rishta Kya Kehlata Hai ve Kasautii Zindagii Kay gibi dizilerdeki rolleriyle tanınan Hina, kendisine 3. evre meme kanseri teşhisi konulduğunu duyurmuştu. Tedaviye başladığını, durumunun iyi olduğunu ve hastalığın üstesinden gelmeye “tamamen kararlı” olduğunu paylaştı.

“Herkese merhaba, son söylentilere değinmek için bazı önemli haberleri tüm Hinaholic'lerle ve beni seven ve önemseyen herkesle paylaşmak istiyorum. Bana 3. evre meme kanseri teşhisi konuldu. Bu zor teşhise rağmen herkese iyi durumda olduğum konusunda güvence vermek isterim. Bu hastalığı yenmek için güçlüyüm, kararlıyım ve kararlıyım. Tedavim çoktan başladı ve daha da güçlü olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” diye yazdı Hina Instagram'da.

“Bu süre zarfında kibarca saygınızı ve desteğinizi rica ediyorum. Sevginiz, gücünüz ve kutsamalarınız için derinden minnettarım. Kişisel deneyimleriniz, anekdotlarınız ve destekleyici önerileriniz bu yolculukta benim için çok şey ifade ediyor. Ben, ailem ve sevdiklerim odaklanmış, kararlı ve pozitif kalıyoruz. Yüce Allah'ın izniyle bu zorluğun üstesinden gelip tamamen sağlıklı olacağıma inanıyoruz. Lütfen dualarınızı, selamlarınızı ve sevginizi iletin” diye ekledi.