Hina Khan, meme kanseri teşhisi sonrasında ameliyat sonrası çalışma günlüğünden yeni resimler paylaşıyor

şermin

Member
19 Temmuz 2024 20:16 IST

Hina Khan yakın zamanda 3. evre meme kanseri teşhisi konulduktan sonra ameliyat oldu. Yeh Rishta Kya Kehlata Hai'deki rolüyle tanınıyor.

Hina Khan ameliyatının ardından işe döndüğünden beri cesur bir yüz sergiliyor. Birkaç hafta önce meme kanseri teşhisini Instagram'da paylaşmış ve eğlence sektöründen destek almıştı. Hina kısa süre önce 'çalışma günlüklerinden' Mouni Roy ve Rubina Dilaik'e sevgilerini gönderen daha fazla fotoğraf yayınladı. (Ayrıca Okuyun: Hina Khan göğüs kanseri ameliyatı geçiriyor, 'hala acı çektiğini' söylüyor; hastane personelinin el yazısıyla yazdığı notu paylaşıyor)

Hina Khan ameliyatından sonra 'çalışma günlüğünden' resimler yayınladı.
Hina Khan, Mouni Roy ve Rubina Dilaik'ten destek alıyor

Hina, bir iş gezisi sırasında arabasından bir dizi üç fotoğraf paylaştı ve paylaşımına “Devam et tatlım (Şifa veren kalp emojisi, iyileşmeyi veya duygusal acıdan kurtulmayı simgeliyor)” başlığını koydu. resimler- Ayarla. Rubina, “Size sevgi gönderiyorum (kalp emojisi).” Mouni Roy şöyle yazdı: “En güçlü (kalp ve kutsama emojileri).” Sophie Choudry üç kalp emojisi eklerken Geeta Phogat kalp ve kas emojilerini dışarıda bıraktı. Rashmi Desai ve Anita Hassanandani Reddy de kalp emojileri paylaştı.

Hina ayrıca Instagram hikayelerinde umutla ilgili şifreli bir not paylaştı. “Kalbin kanarken bile gülümse. – İmam Ali.” Hina ayrıca Instagram hikayesinde terapi çorapları giydiği bacaklarının bir fotoğrafını paylaştı. Gönderiye “Son zamanlarda hayat (gülen emoji)” başlığını attı.

Hina Khan, Instagram hikayesinde zor zamanlarla ilgili şifreli bir gönderi paylaştı.

Hina Khan, Instagram hikayesinde zor zamanlarla ilgili şifreli bir gönderi paylaştı.
Hina Khan'ın meme kanseri tanısı

Hina, üç hafta önce Instagram gönderisinde sağlık durumunu açıklamıştı: “Herkese merhaba, son söylentilere değinmek için, tüm Hinakoliklere ve beni seven ve önemseyen herkese bazı önemli haberler vermek istiyorum. Bana 3. evre meme kanseri teşhisi konuldu. Bu zor teşhise rağmen herkese iyi durumda olduğum konusunda güvence vermek isterim. Bu hastalığı yenmek için güçlüyüm, kararlıyım ve kararlıyım. Tedavim başladı ve daha da güçlenmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” diye konuştu.

Hina Khan, Instagram hikayesinde terapi çoraplarının bir fotoğrafını paylaştı.

Hina Khan, Instagram hikayesinde terapi çoraplarının bir fotoğrafını paylaştı.

Hina, popüler Hint televizyon dizisi Yeh Rishta Kya Kehlata Hai'deki çalışmalarıyla tanınıyor. Ayrıca Fear Factor: Khatron Ke Khiladi 8 ve Bigg Boss 11 adlı realite şovlarında da ikinci oldu.

Haberler / Eğlence / televizyon / Hina Khan, meme kanseri teşhisi sonrasında ameliyat sonrası çalışma günlüğünden yeni resimler paylaşıyor