Hina Khan, meme kanseri teşhisi sonrasında gösterilen sevgi ve desteğe tepki gösterdi: 'Bu da geçecek'

şermin

Member
Aktris Hina Khan, 3. evre meme kanseriyle mücadele ettiğini söylediğinden beri hayranlarından ve ünlülerden destek aldı. Artık oyuncu büyük dalgaya tepki gösterdi ve bu aşamanın geçeceğini belirtti. ayrıca oku: Hina Khan'a meme kanseri teşhisi konuldu: Mouni Roy, Ekta Kapoor ve diğer ünlüler destekleyici mesajlar gönderdi

Hina Khan, Yeh Rishta Kya Kehlata Hai adlı televizyon şovundaki başrolünün ardından üne kavuştu.
Üstesinden gelme isteği

Hina Khan, sağlık güncellemesini paylaştıktan sadece bir gün sonra Instagram Stories'de “Bu da geçecek” yazan bir not yayınladı. Notu, paylaşımın ardından gördüğü sevgiyi ve desteği gösteren bir gülümseme ve kalp emojisiyle paylaştı. sağlığıyla olan savaşı.

Bunun üstesinden gelme kararlılığını gösteren Hina, gönderiyi Ranbir Kapoor'un 'Sanju' filminden 'Kar Har Maidaan Fateh' şarkısıyla birlikte paylaştı.

Insta hikayeniz.

Insta hikayeniz.
Kansere karşı mücadele

Oyuncu cuma günü Instagram hesabı üzerinden bu haberi hayranlarıyla paylaştı. Herkese “iyi durumda” olduğuna dair güvence verdi ve hayranlarından ona en iyi dileklerini iletmelerini istedi.

“Herkese merhaba, son söylentilere değinmek için bazı önemli haberleri tüm Hinaholic'lerle ve beni seven ve önemseyen herkesle paylaşmak istiyorum. Bana 3. evre meme kanseri teşhisi konuldu. Bu zor teşhise rağmen herkese iyi durumda olduğum konusunda güvence vermek isterim. Bu hastalığın üstesinden gelmek için güçlüyüm, kararlıyım ve kararlıyım. Tedavim zaten başladı ve daha da güçlü olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım” diye yazdı Hina.

“Bu süre zarfında kibarca saygınızı ve desteğinizi rica ediyorum. Sevginiz, gücünüz ve kutsamalarınız için derinden minnettarım. Kişisel deneyimleriniz, anekdotlarınız ve destekleyici önerileriniz bu yolculukta benim için çok şey ifade ediyor. Ben, ailem ve sevdiklerim odaklanmış, kararlı ve pozitif kalıyoruz. Yüce Allah'ın izniyle bu zorluğun üstesinden gelip tamamen sağlıklı olacağıma inanıyoruz. Lütfen dualarınızı, selamlarınızı ve sevginizi iletin” diye ekledi.

Birçok ünlü oyuncuya acil şifalar diledi. “Bu zorluğun üstesinden gelme yeteneğinize gerçekten inanıyorum. Güçlü kal ve dayanıklılığına inanmaya devam et Hina. Aktris Jennifer Winget, “Size kucak dolusu sevgiler gönderiyorum” diye yazdı.

Yapımcı Guneet Monga, “Sab Achha hoga (her şey yoluna girecek)…İyi ve sağlıklı olacaksınız. Tüm dualarımız ve sevgimiz seninle. Tanrı seni korusun.” Aktör Shehnaaz Gill, Hina'nın gönderisine şu yorumu yaptı: “Sen çok güçlüsün Hina! Kendine iyi bak…bu durumdan bir savaşçı gibi çıkacaksın. Sana güç ve sevgi gönderiyorum!” Karishma Tanna onu cesur bir kadın olarak övdü ve şu yorumu yaptı: “Sen güçlü bir kızsın. Ve daha güçlü çıkacaksın. Biliyorum (katlanmış eller ve kaslar emojileri). Size tüm sevgimi, mutluluğumu ve dualarımı gönderiyorum (kalp emojisi). Tanrı seni korusun.”