Hina Khan, meme kanseriyle olan yolculuğunu ve 'yokuşlu mücadelesini' anlatıyor: Yaralanmış olabilir ama korkmamalı

şermin

Member
Televizyon oyuncusu Hina Khan, 3. evre meme kanseriyle mücadele ettiğini duyurduktan birkaç gün sonra, “kanserle mücadele eden tüm cesur kadın ve erkeklere” yönelik bir mesaj paylaştı. Instagram Hikayeleri yayınladı ve “yolculuğunun başkaları için cesur ve motive edici olmasını” umduğunu söyledi. Ayrıca okuyun | Hina Khan'a meme kanseri teşhisi konuldu: Mouni Roy, Ekta Kapoor ve diğer ünlüler destekleyici mesajlar gönderdi

Hina Khan, Mayıs ayının sonunda meme kanseri teşhisini açıkladı.
“Yolculuğumun cesur olmasını diliyorum”

Hina şöyle yazdı: “Yolculuğuma açılan bir pencere. Bu, bu zorlu savaşta mücadele eden tüm cesur kadın ve erkekler için. Yolculuğumun, oradaki insanların kendi hikayelerinin yeni bir bölümünü tamamlayabilmelerine yetecek kadar cesur ve motive edici olmasını diliyorum. Ve unutmayın, yaralarımız olabilir ama korkmamalıyız.” Oyuncu ayrıca Arijit Singh ve Asees Kaur'un seslendirdiği Bandeya Rey Bandeya şarkısını da Instagram hikayelerine ekledi.

'Bu da geçer'

Geçtiğimiz günlerde hayranlarının ve ünlülerin desteğine bu aşamanın geçeceğini söyleyerek yanıt vermişti. Cumartesi günü, Instagram Stories'e aldığı sevgi ve destek için minnettarlığını ifade etmek amacıyla bir gülümseme ve bir kalp emojisi ekleyerek “Bu da geçecek” yazan bir not yazdı.

Hina Khan, kanserle mücadele eden insanlar için motive edici bir mesaj paylaştı.

Hina Khan, kanserle mücadele eden insanlar için motive edici bir mesaj paylaştı.
Hina'nın sağlık güncellemesi

Yeh Rishta Kya Kehlata Hai ve Kasautii Zindagii Kay gibi dizilerdeki rolleriyle tanınan oyuncu, Cuma günü kendisine 3. evre meme kanseri teşhisi konulduğunu duyurdu. Tedaviye başladığını, durumunun iyi olduğunu ve hastalığın üstesinden gelmeye “tamamen kararlı” olduğunu paylaştı.

Hina, Instagram'da şunları söyledi: “Herkese merhaba, son söylentilere değinmek için, bazı önemli haberleri tüm Hinaholic'lerle ve beni seven ve önemseyen herkesle paylaşmak istiyorum. Bana 3. evre meme kanseri teşhisi konuldu. Bu zor teşhise rağmen herkese iyi durumda olduğum konusunda güvence vermek isterim. Bu hastalığı yenmek için güçlüyüm, kararlıyım ve kararlıyım. Tedavim başladı ve daha da güçlenmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.”

Şöyle ekledi: “Kibarca bu süre zarfında saygınızı ve mahremiyetinizi korumanızı rica ediyorum. Sevginiz, gücünüz ve kutsamalarınız için derinden minnettarım. Kişisel deneyimleriniz, anekdotlarınız ve destekleyici önerileriniz bu yolculukta benim için çok şey ifade ediyor. Ben, ailem ve sevdiklerim odaklanmış, kararlı ve pozitif kalıyoruz. Yüce Allah'ın izniyle bu zorluğun üstesinden gelip tamamen sağlıklı olacağıma inanıyoruz. Lütfen bana dualarınızı, kutsamalarınızı ve sevginizi gönderin.”

Haberler / Eğlence / televizyon / Hina Khan, meme kanseriyle olan yolculuğunu ve 'yokuşlu mücadelesini' anlatıyor: Yaralanmış olabilir ama korkmamalı