Hina Khan Yüksek Ateş Nedeniyle Yeniden Hastaneye Kaldırıldığını Paylaştı: ‘İğrenç’

şermin

Member
Bigg Boss 11 yarışmacısı Hina Khan yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Oyuncu, sağlığıyla ilgili haberleri hayranlarıyla paylaşarak, daha güçlü bir şekilde geri döneceğine dair güvence verdi. Hina, Instagram hesabından hastaneden fotoğraflar paylaşarak sağlık durumunu hayranlarıyla paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Hina Khan, İsrail-Hamas savaşı haberlerinin kendisini üzdüğünü söylüyor: ‘Kişisel olarak beni etkiliyor, ara vermeye ihtiyacım var’)

Hina Khan tekrar hastaneye kaldırıldı (Instagram)

İlkinde vücut ısısını 102 derecede gösteren bir termometre vardı.

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Gönderiye şu açıklamayı yaptı: “Yüksek dereceli ateşi olan dört korkunç gece geçirdim. Bu bok batmayacak. Kalıcı sıcaklık 102-103. Ah, hiç enerji kalmadı. İğrenç. #lifeupdates olan herkes için.” Kendim için endişeleniyorum, tekrar ayaklarımın üzerinde duracağım. İnşaAllah lütfen sevgilerinizi iletin.

Başka bir fotoğrafta Hina hastane yatağında otururken kameradan uzaklaşırken görülüyordu. Fotoğrafı paylaştı ve şöyle yazdı: “Hayat güncellemeleri 4. gün #onedayatatime.”

Ekim ayında Hina, sağlık durumunu da hayranlarıyla paylaştı. Hastane önlüklerinde elinde bandajla görüldüğü ayna selfiesini paylaştı. Fotoğrafa “Sevgiyi ve mutluluğu yayın” yazdı. “Kim olursanız olun, hangi ruh halinde olursanız olun, bir ayna bulursanız ayna selfiesine tıklamayı kaçırmayın.”

Ancak oyuncu hastaneye kaldırılma nedenini açıklamadı.

Hina, popüler televizyon programı Yeh Rishta Kya Kehlata Hai’deki Akshara rolüyle herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Aynı zamanda düşman Komolika’yı canlandırdığı Kasautii Zindagii Kay 2’nin bir parçasıydı. Ancak birkaç ay sonra gösteriden ayrıldı. Ayrıca Khatron Ke Khiladi Sezon 8 ve Bigg Boss 11 gibi televizyon realite programlarına katıldı.

Hina yakın zamanda Country Of Blind’da görüldü. “Körler Ülkesi” 19. yüzyılda geçiyor ve körlerle dolu bir vadideki yaşamı anlatıyor. Görme güçlüğüne rağmen nasıl mutlu ve hoşnut bir yaşam sürdürebilecekleri konusunda değerli bir ders veriyor. Country of Blind’da Hina’nın yanı sıra Anushka Sen, Shoib Nikash Shah, Namita Lal, Inamulhaq, Pradyuman Singh Mall ve Jitendra Rai de rol alıyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde.