Hindistan’ın En İyi Dansçısı 3 Finali: Samarpan Lama kupayı kaldırdı ve ₹15 lakh kazandı

şermin

Member
Dans realite şovu ‘Hindistan’ın En İyi Dansçısı’nın üçüncü sezonunun yarışmacısı Samarpan Lama, Cumartesi gecesi kupayı kazandı. Samarpan ayrıca para ödülünü de kazandı ₹Koreografı Bhawna Khanduja bir çek sunarken 15 lakh ₹5 lakh. İlk beş finalist Shivanshu Soni, Vipul Kandpal, Aniket Chauhan, Anjali Mamgai ve Samarpan oldu. (Ayrıca okuyun | Karisma Kapoor ve Sonali Bendre’nin mini bir Hum Saath Saath Hain buluşması var, Taboo tepki gösteriyor)

Samarpan Lama, Hindistan’ın En İyi Dansçısı 3 ödülünü kazandıktan sonra Sonali Bendre ve Geeta Kapur ile birlikte.
Samarpan’ın zaferinden sonra söyledikleri

Samarpan kupayı kazandıktan sonra şunları söyledi: “Gerçeküstü bir duygu. Her zaman realite şovlarını izledim ve bir gün böyle bir şovun parçası olmayı diledim. Ama ilk dans realite şovumu kazanacağımı hiç hayal etmezdim; “Bu gerçekten bir rüyanın gerçekleşmesi.” Bu benim için doğru. Aniket Chauhan’ın ardından Behtareen 13’e seçildiğim an benim için kazanma anıydı. Gösteride bu kadar ileri gidebileceğimi hiç düşünmemiştim.”

Samarpan Lama

Samarpan Lama “gösteride bu kadar ileri gidebileceğimi hiç düşünmediğini” söyledi.

Ayrıca şunları söyledi: “Bu yarışma boyunca hem başarıları hem de başarısızlıkları hissettim. Başarısızlıklar da önemlidir çünkü çok şey öğretir ve bu benim elimden gelenin en iyisini yapmama ve daha da fazla zorlamama yardımcı oldu. Bugün bunu yaptım.” Daha iyi bir dansçı ol. Hindistan’ın En İyi Dansçısı’nın üçüncü sezonunun benim için ne anlama geldiğini kelimelerle anlatamam; o her zaman kalbime yakın olacak. Son olarak bana inandıkları ve destek verdikleri için halkıma teşekkür etmek istiyorum. Benim zaferim sizin zaferinizdir, siz de kazanın.”

Sonali “tatlı bakanı” için mutlu

Bölümün konukları Govinda ve Ganapath’ın oyuncuları Tiger Shroff ve Kriti Sanon’du. Gösterinin sunuculuğunu Jay Bhanushali üstlendi ve jüri üyeleri Sonali Bendre ve Geeta Kapur oldu. Kazanmasıyla ilgili konuşan Sonali, “‘Tatlı bakanım’ Samarpan’ın bu büyük galibiyetinden dolayı çok mutluyum.” Eğitimli bir dansçı olmasa da dansa olan aşkı ve tutkusuyla bizi etkilemeyi asla ihmal etmedi. Her performans açıkça fark ediliyordu.”

Geeta, Samarpan’ı “Çağdaş Dansın Geleceği” olarak adlandırıyor

Geeta ekledi, “Bu sezon olağanüstü dans yeteneklerinin ön plana çıkmasıyla dikkat çekti ve bu da bizim için karar vermemizi zorlaştırdı. “Gösteriye katıldığı ilk günden itibaren bir kıvılcım sergileyen Samarpan Lama’nın kazanmasından gerçekten mutluyum.” O sahnede çağdaş dansı örneklendirme şekli inanılmazdı; ve çağdaş dansın geleceği olacağını gururla söyleyebilirim. Bunu gerçekten hak ediyor ve ona gelecekteki çabalarında en iyisini diliyorum.” Gösteri, Sony Entertainment Television’da yayınlandı.