Holi 2024: Surbhi Chandna: Holi tamamen düğün özetlerinden ibaret

şermin

Member
Bu, Surbhi Chandna'nın düğünden sonraki ilk bayramı ve günü ailesiyle geçireceği için son derece heyecanlı. Oyuncu, festivalin sevdikleriyle kaliteli vakit geçirmek, güzel yemekler yemek ve düğün anılarını yeniden yaşamaktan ibaret olacağını paylaşıyor.

Surbhi Chandna Mart ayında evlendi

Oyuncu bu ayın başlarında uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Karan Sharma ile evlendi. Çift ayrıca Mumbai'de yeni bir eve taşındı. Holi oynamaya hiçbir zaman fazla önem vermese de bu yıl çok özel.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

“Renklerden korktuğum için normalde Holi kutlamalarına pek önem vermiyoruz. Ama bu bizim evli bir çift olarak ilk kutlamamız, bu yüzden özel ve kutlama her iki ailemizle birlikte Holika dahan pooja ile başladı,” diyor Chandna bize.

34 yaşındaki oyuncu şunları ekledi: “İnsanları evimizde ağırlamayı seviyoruz ve 13 yıldır insanları evimize çağırmanın keyfini yaşıyoruz. Bu yıl da aynısını yapacağız. Bir potluck partisi veriyoruz. Holi'de diyetimizde hile yapacağız. Yeni evimizde birlikte yaşamaya başladığımızdan beri eşimin görevlerini üstleniyor ve yeni şeyler pişirmeyi deniyorum. Bu sefer Aloo Puri'yi Pencap tarzında yapmaya karar verdik.”

Burada günün tamamen iyi yemek ve nostaljiyle geçeceğini açıklıyor.

“Evlendiğimizden beri her iki aileyle de vakit geçiremedim. Şimdi Holi'ye yetişip Ke Shaadi Ke Kya Hua, Kaise Hua düğün kutlamaları ve hazırlıklarda kaçırdıklarımız hakkında konuşmayı planlıyoruz. Ayrıca fotoğrafların sosyal medyada gördüğü sevginin tadını çıkarmayı da planlıyorum. Bu yıl Holi'nin amacı düğünü hatırlamak, o anları yeniden yaşamak ve güzel yemekler yapmak. Bunu sabırsızlıkla bekliyorum” diyen oyuncu, “tebrik mesajlarına yanıt vermek için biraz zaman ayıracağını” da sözlerine ekledi.

Konu evlenmeye gelince, o duygu henüz gelmemiştir. “13 yıldır ilişkimiz vardı. Düğün daha çok bizim ve ailelerimiz için bunu resmileştirmekle ilgiliydi. Ona hâlâ kocam diye hitap ettiğim zamanlar oluyor ve insanlar benden artık ona kocam demeyi öğrenmemi istiyorlar. Yakın zamanda bu duyguyu hissedeceğimi sanmıyorum. Ve bir karı-koca yerine, bir kız arkadaş ve bir erkek arkadaş gibi yaşamaya karar verdik” diye bitiriyor.