HT'YE ÖZEL| Tejasswi Prakash'ın CP'deki Market Alışverişi: Delhi çok yönlü bir ürün

şermin

Member
Sosyal medyada fenomen olan aktör Tejasswi Prakash, Delhi'nin kalbinde, Connaught Place'de özel bir çekim için HT City ile birlikte yola çıktığında en açık sözlü halini sergiledi. Damak tadına bazı ünlü lezzetler ikram etti ve hayran selfieleri çekmeye hazırdı.

Connaught Place'deki Tejasswi Prakash

Yemek tutkunu çocuk ol!

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Oyuncu kendisini “Delhi'nin yemek seçeneklerinin büyük bir hayranı” olarak tanımlıyor ve bazı ünlü restoranları ziyaret ettiğinde nostaljiye kapılıyor. “Bu sefer denediğim enfes lezzetlerin tadını tamamen unutmuştum. İçimdeki yemek meraklısı çocuğu uyandırmak harikaydı. En çok ne yemeyi sevdiğimi söylemek zor ama son olarak Gol Gappe en iyisiydi.”

Delhi'ye bağlı olduğunuzu hissediyor musunuz?

Prakash gerçek bir Mumbai kızı olmasına rağmen, iş için sık sık buraya seyahat ettiğinden Delhi'ye karşı derin bir sevgisi var. “Buradaki atmosferi seviyorum. Ve burası sadece muhteşem yemekleriyle değil, aynı zamanda harika insanlara sahip olmasıyla da tanınıyor” diyor. Delhilileri ve onların moda anlayışlarını överek şunu ekliyor: “Burada moda konusunda bu kadar ciddi olan insanları seviyorum. Delhi'de her şeyden biraz var, bu yüzden ona çok yönlü bir başkent diyebilirim!

Delhi'de Tejasswi Prakash

Delhi'de Tejasswi Prakash

Ayrıca şunu okuyun: ÖZEL! Tejasswi Prakash, Karan Kundrra ile evliliğini anlatıyor: “Hiç bu kadar evlenmemiştim”

Bombay vs. Delhi: Tavsiyeniz nedir?

Aktris, Delhi'de yemek konusunda seçim yapmakta zorlandığını ve bunun iki şehir arasında zor bir karar olduğunu söylüyor. “Delhi'de çok fazla çeşitlilik ve güzel tat var. Mumbai'de ne yediğinizi ve nerede yediğinizi daha fazla düşünmeniz gerekiyor, ancak burada her yerde iyi yemek yiyebilirsiniz” diyor ve sokakların çok geniş olduğunu ekliyor, “bunu yalnızca Delhi'de görüyorsunuz. Ama Mumbai'nin çok güzel plajları var; onları seviyorum ve burada o duyguyu hissetmiyorsunuz.”

Başkentin en iyi yanı

Her ne kadar Prakash Delhi'de pek alışveriş yapmasa ve çoğu zaman dışarıda yemek yemese de bize şunları söylüyor: “CP'nin alışveriş ve yemek seçeneklerinin bir karışımını sunması hoşuma gidiyor. Kake Da Hotel benim en sevdiğim yer, burayı çok seviyorum ve ne zaman buraya gelsem mutlaka oraya gitmeye çalışıyorum.” Diğer şeylerin yanı sıra şunu ekliyor: “Uzun zaman önce Sarojini Nagar'da alışveriş yapardım, Karim's'te yemek yerdim. Khan Market'i denedim ve Gurugram'daki Cyber Hub'ta kutladım. Bu mekanların hepsinin farklı bir atmosferi var!”

Bir zamanlar Delhi'ye bir gezide…

Ailesiyle birlikte Delhi'ye gittiği zamanı hatırlatan Prakash, “Yıllar önceydi, Delhi ve Agra'yı ziyaret etmiştik. Kızıl Kale, Kutub Minar ve Hindistan Kapısı'nı keşfettik. Bunlar çok güzel yerler. İlk Sooji Ka Gol Gappa'm Hindistan Kapısı'ndaydı. Çoğunlukla kaleleri gezdik ve yerel sokak yemeklerini denedik. Tüm aile için çok turistik bir geziydi.”