İşte Ariana Madix, Lisa Vanderpump’ın Scandoval dramasının ortasındaki ilişki durumu

şermin

Member
Ariana Madix’in patronu ve reality şov yıldızı Lisa Vanderpump’ı Instagram’da takip etmeyi bırakmadığı ortaya çıkınca sosyal medya dünyası spekülasyonlarla kaynıyor. Çıkan söylentilere bir son vermek için Madix, @byewighellodrama’dan gelen bir talebe yanıt olarak “İkimiz de diğerini takip etmedik” açıklamasını yaptı. Bu açıklamayla birlikte, özellikle Vanderpump, Madix’in aldatan eski erkek arkadaşı ve rol arkadaşı Tom Sandoval’ı şiddetle savunduktan sonra, odak noktası artık çevrimdışı ilişkilerinin durumuna kayıyor.

Ariana Madix (solda) Instagram’da patronu ve realite TV yıldızı Lisa Vanderpump’ı (sağda) takip etmeyi bıraktı.

E ile yakın zamanda yapılan bir röportajda! Haberler’de Vanderpump, “Tom’un tarafını tutmadım. Yaptığı şeyi kesinlikle kınadım.” Hayranlar, Vanderpump Kuralları’nın patlayıcı 10. sezon finali sırasında Sandoval’a rahatlık sunduğu için Vanderpump’ı eleştirmişti. Vanderpump, “Biliyorsun, bir ilişkisi olduğu için onu bir kişi olarak silemiyorum. Bununla başa çıkma şekli, evet, elbette.”

Ancak Vanderpump, Sandoval’a saldıran eleştirmenler korosuna katılma konusundaki isteksizliğini de ifade etti. “Sandoval yaptıklarından dolayı tüm dünya tarafından azarlanırken kendimi empoze etmek istemiyorum.” Kendine özgü bakış açısını ortaya koyan Vanderpump, “Ayrıca bu çocukların bazılarına anne gibi hissediyorum. Biraz umut etmeye çalışacağım. Belki gelecek için.”

‘Scandoval’ adlı skandalla ilgili dikkatler, Bravo realite şovunun son bölümüyle arttı. Birincisi, Vanderpump, rol arkadaşı Raquel Leviss ile aylardır ilişkisi olan Sandoval’a yönelik eleştirisinde tavizsizdi. Eski “Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları” yıldızı, ona inanmadığını dile getirdi ve Sandoval’ın “en iyi arkadaşlarından biriyle yatarak” yaklaşık 10 yıllık kız arkadaşına nasıl ihanet edebildiğini sorguladı.

Bununla birlikte, duygusal olarak yüklü bölüm ortaya çıktıkça, Vanderpump’ın tavrı, iddiaya göre Sandoval’ın Madix ile yaptığı feci konuşma nedeniyle hiperventilasyona başlamasıyla yumuşadı. Rahatlatıcı sözlerle ona güvence verdi, “Bundan sonra her şey daha iyi olacak… Çok fazlaydı, biliyorum.” Vanderpump onun davranışını kınasa da, Sandoval’ı tamamen yüzüstü bırakmayacağını açıkça belirtti. , vurgulayarak: “Sen kötü bir insan değilsin Tom, sadece kötü bir şey yaptın.”

Ayrıca okuyun | Aşk yalan söyler Vanderpump! Andy Cohen, Tom Sandoval’ın aldatma skandalına değiniyor

Şimdi soru, Madix’in kaderi ve Vanderpump’ın perde arkasındaki ilişkisiyle ilgili olarak ortaya çıkıyor. Drama gelişmeye devam ederken, şimdilik kesin olan bir şey var: İkisi de Instagram ile bağlarını koparmadı. Bu zorlayıcı durumla ilgili en son güncellemeler için Scandoval’ın altıncı sayfasındaki kapsamlı haberini takip etmeye devam edin.