Jammu kızı Arshiya Sharma, America's Got Talent'taki korkunç dans rutiniyle ayakta alkışlanıyor

şermin

Member
America's Got Talent (AGT) jürisi de Hindistan'dan gelen genç bir dansçının enerjik dans rutinlerinden izleyiciler kadar etkilendi. AGT 2024'ün son bölümünde genç dansçıyı övdüler ve ayakta alkışladılar. Jammu'dan Arshiya Sharma, yakın zamanda Instagram gönderisinde AGT'deki dans rutininin bir Habersunu paylaştı. (Ayrıca okuyun: Simon Cowell, AGT Vegas canlı şovunun üçüncü yılına girerken 13 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı)

Hindistan'ın Jammu şehrinden Arshiya Sharma, America's Got Talent programında ayakta alkışlandı.
Arshiya Sharma jimnastik becerileriyle izleyenleri şaşırtıyor

Video Arshiya'nın jüri karşısına çıkmasıyla başlıyor. Kendini tanıtırken şöyle diyor: “Ben Hindistan'ın Jammu ve Keşmirliyim. Ben bir dansçıyım ama diğerleri gibi olmak istemiyorum. Farklı olmak istiyorum. Bu yüzden öne çıkmak için jimnastik ve bazı esnek hareketleri dansıma dahil etmeye çalıştım.” Dansına hazırlanmak için AGT jüri üyeleri Simon Cowell, Heidi Klum, Howie Mandel ve Sofia Vergara'dan izin aldı. Ancak 13 yaşındaki çocuk, korkunç bir avatarla kutudan çıktığında herkes şok oldu. Arshiya, performans sırasında benzersiz dans hareketleri ve jimnastik hareketlerini sergilerken ürkütücü bir hayalete dönüştü. Seyirci ve jüri onun numarasına hayran kaldı ancak genç dansçının esnekliğiyle herkesi hayrete düşürdüğü anlarda korkuya kapıldılar.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
America's Got Talent jürisi Arshiya Sharma'yı övdü

Performansı bittiğinde Heidi şunları söyledi: “Gidip değişmiş olarak geri döneceğini söylediğinde, güzel bir elbiseyle geri döneceğini düşünmüştüm ama gördüğüm tamamen farklı bir şeydi Simon şöyle devam etti: “Ben yapacağını düşünmüştüm.” geri gelin ve Disney gibi bir şey yapın ya da sevimli bir şey yapın, ama bizi boş bıraktınız ki bu hem beklenmedik hem de harika bir şeydi.” Arshiya ve annesi, Arshiya'nın dansı için ayakta alkışlanmasının ardından ellerini kavuşturarak herkese teşekkür etti.

Arshiya Sharma Hakkında

Arshiya, AGT'ye katılmadan önce DID Little Masters ve Super Dancer 4 gibi Hint dans gösterilerinde izleyicileri ve jüriyi etkilemişti. Jimnastikte de altın madalya kazanmıştı.

Haberler / Eğlence / televizyon / Jammu kızı Arshiya Sharma, America's Got Talent'taki korkunç dans rutiniyle ayakta alkışlanıyor