Jasmin Bhasin, ferace giydiği için trollenmesi üzerine: Bu yorumları hiç önemsemiyorum, tüm olumsuzlukları görmezden gelmeyi tercih ediyorum

şermin

Member
Jasmin Bhasin geçtiğimiz günlerde Abu Dabi tatilinden bir Instagram makarası yayınladığında eleştirildi ve bir camiyi ziyaret ederken abaya giyerken görüldü. Paylaşımına gelen yorumlara yanıt veren oyuncu, “Abu Dabi’deki Şeyh Zayed Ulu Camii’ndeydim ve belirli giysilerle kendinizi örtmeniz gerektiğine dair bir kuralları var ve ben de öyle yaptım.” kutsal bir yer olduğu için oradaki kurallara ve düzenlemelere uydum ve ailem bunu bana çocukluğumdan beri öğretti.”

Jasmin Bhasin, kendisini burka giydiği için trolleyen insanlara karşı

Bhasin, şov dünyasında on yıldan fazla bir süre sonra, bu trolleri görmezden gelmeyi ve gereksiz olumsuzluklara odaklanmamayı öğrendiğini ekliyor. “Troller gerçekten umurumda değil. Ne giyeceğime ve nereye gideceğime ben karar veririm. Plaja gittiğimde mayo giyerim. Yani yarın bir resim olursa, bunun için de trollenebilirim. Tüm olumsuzlukları tamamen görmezden gelmeyi seçiyorum. Bugün 33 yaşına giren ve şu anda erkek arkadaşıyla birlikte olan oyuncu, bazı şeylere daha fazla enerji ve anlam verdiğinizde artıyor. Aktör Aly Goni, İtalya’da tatil yapıyor.

Bhasin, ünlülerin yüzündeki sürekli incelemeyi detaylandırıyor ve bir süre sonra sanal dünyadaki işlerin bu haline katlanmak zorunda olduğunuzu ve sosyal medyada her zaman troller olduğunu söylüyor.

“Oyuncular olarak kendimizi halkın içinde tuttuk. Sosyal medyada herhangi bir kısıtlama yok ve sürekli trolleme ve eleştiri var. Sadece olumlu yorumlara bakıyorum” diyor sosyal medyadaki imajı hakkında endişelenmekten çok kariyerine odaklanan oyuncu.

Geçenlerde Bhasin, Bollywood’daki ilk çıkışını işaretlemiş olabilecek flörtü nedeniyle bir Vikran Bhatt filminden çekilmek zorunda kaldığını açıkladı. Şimdi geriye dönüp baktığına pişman olup olmadığı sorulduğunda, “Her zaman olan her şeyin bir nedeni olduğuna inanırım ve zaman bana bunu hep gösterdi.” İnsan bu konuda suçluluk duyuyor tabii ama beklerdim başka bir fırsat çıkar ve o zaman her şey yoluna girer.”

Oyunculuk çıkışını 2011 Tamil filmi Vaanam ile yapan Bhasin, küçük ekranda aktif olarak çalışmasına rağmen yalnızca bir avuç bölgesel filmde rol aldı. bu balayı (2022) aktörü, “Sırf yaptığım her filmin çok güçlü bir senaryosu ve iz bırakan bir karakteri olduğundan emin olmak istediğim için çok fazla film yapmadım. Oyunculuk benim için tutku ve her şey ve bunun için çok fedakarlıklar yapıyoruz. Sadece sabırlıyım ve hayallerimin gerçekleşmesini bekliyorum. Bollywood’da birlikte çalışmak için doğru senaryoyu ve doğru insanları bekliyorum.”