Jasmine Bhasin, kornea hasarından sonra sağlığı hakkında güncel bilgi veriyor: “Tehlikeli bölgenin dışında”

şermin

Member
Bu ayın başlarında kornea yaralanması geçiren aktris Jasmine Bhasin, sonunda yarasından kurtuldu. Sağlık durumunu açıklayan oyuncu, artık tehlike bölgesinde olmadığını belirtti. ayrıca oku: Jasmine Bhasin'e kornea hasarı teşhisi konuldu: Kontakt lensler konusunda nelere dikkat etmelisiniz

Jasmine Bhasin kontakt lens taktıktan sonra kornea hasarı yaşadı.
Sağlık güncellemesi

Oyuncu, Instagram hikayelerinde gözlerini sergilediği ve sevinçten ışıldadığı mutlu bir selfie paylaştı. Bunu kendisini tedavi eden doktorlara bir teşekkür mektubuyla paylaştı.

Selfieyi paylaşarak şöyle yazdı: “Sonunda göz bandı olmadan ve zarar görmeden kurtuldum.” Doktorlarına da teşekkür etti ve ekledi: “Yüzüme o gülümsemeyi geri getirdiğin için teşekkür ederim.”

Insta hikayeniz.

Insta hikayeniz.

Son zamanlarda Jasmine, hayranlarına iyileşmesi hakkında bilgi verdi. Jasmine, Instagram Hikayelerinde büyük güneş gözlüğü taktığı bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın yanına “Artık daha iyiyim, iyileşiyorum” yazan bir başlık ekledi. Sevginiz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.”

Yasemin'e ne oldu?

Birkaç gün önce Times of India'ya konuşan Jasmine, sorunun 17 Temmuz'da bir etkinlik için lens taktığında başladığını söyledi. Jasmine, “Hazırlandığım bir etkinlik için 17 Temmuz'da Delhi'deydim. Lenslerimde ne sorun olduğunu bilmiyorum ama taktıktan sonra gözlerim ağrımaya başladı ve ağrı giderek kötüleşti. Hemen doktora gitmek istiyordum ama mesleki zorunluluk olduğu için önce etkinliğe katılıp sonra doktora gitmeye karar verdim. Etkinlikte güneş gözlüğü taktım ve ekip işleri kontrol altına almama yardımcı oldu çünkü bir süre sonra hiçbir şey göremez oldum.”

“Akşam ilerleyen saatlerde bir göz doktoruna gittik, o da bana korneamın hasar gördüğünü söyledi ve gözlerimi bandajladı. Ertesi gün hemen Mumbai'ye gittim ve tedavime burada devam ettim. Şiddetli acı çekiyorum. Doktorlar önümüzdeki 4-5 gün içinde iyileşeceğimi ancak o zamana kadar gözlerime iyi bakmam gerektiğini söylediler. Kolay değil çünkü hiçbir şey göremiyorum ve acıdan uyuyamıyorum bile. Neyse ki işimi ertelemek zorunda kalmadım. Umarım birkaç gün içinde iyileşip işime dönebilirim” dedi.

Jasmine'in kariyeri

Jasmine en çok Tashan-e-Ishq'daki (2015-16) Twinkle Taneja ve Dil Se Dil Tak'daki (2017-18) Teni Bhanushali rolleriyle tanınıyor. Ayrıca Khatron Ke Khiladi 9, Fear Factor: Khatron Ke Khiladi – Made in India ve Bigg Boss 14 gibi realite şovlarına da katıldı.