Jasmine Bhasin tehlikeden kurtuldu: İştahımı kaybetmiştim

şermin

Member
01 Ağu 2024 14:47 IST

Aktris Jasmine Bhasin, gözü tehlikeden kurtulduğunda hissettiği rahatlamayı anlatıyor.

Acı içinde kıvranmak ve sevdiğin şeyi yapamamak herkes için zor bir dönemdir ve Jasmine Bhasin bunu anlayabilir. Bir gözündeki kornea yaralanmasından yeni kurtuldu ve Pazar günü Instagram'da hayatının tehlikede olmadığını duyurdu. Bizimle konuşurken şunları hatırlıyor: “İçinde bulunduğum acıyı anlatamadığım için çok rahatladım. Geçen hafta 17 Temmuz'dan Pazar gününe kadar rahatsızlık içinde yaşadım. Çok acı çekiyordum. Gece uyuyabilmem için doktor bana uyku hapı yazdı çünkü bu hastalığın ağrı kesicisi yok. Benim için eskiden zordu. Ve iyileşme ancak geceleri gerçekleşti çünkü gözlerim kapalıydı.”

Yasemin Bhasin

Dil Se Dil Tak ve Naagin gibi dizilerde rol alan 34 yaşındaki oyuncu, aslında bu süre zarfında işe bağlılığının etkilendiğini söylüyor: “Acı yüzünden iştahımı kaybetmiştim ama geri geldi ve keyif alıyorum benimki yine ye. Sağ gözüme dikkat etmem gerekse de normal günlük rutinimin tadını çıkaracağım. Tekrar antrenmanlara başlayabileceğim ve toplantılarımı yapabileceğim için rahatladım. Yoğun bir seyahat programım ve yaklaşan çekimlerim var, bu yüzden formda ve sağlıklı olmak istiyorum. Umarım tamamen iyileşmek için bir hafta veya 10 günüm olur.”

Söz konusu olan bir sonraki Pencap filminin tanıtımıdır ve şöyle devam ediyor: “Bunun için mümkün olduğu kadar sağlıklı bir şekilde geri dönmek istiyorum.”

Haberler / HTCity / sinema / Jasmine Bhasin tehlikeden kurtuldu: İştahımı kaybetmiştim