Jason Ritter, “Nepo Baby” Olmaktan Utanmadığını Paylaşıyor: “Babam Bana İşi Buldu”

şermin

Member
Jason Ritter, eğlence endüstrisinde bağlantıları olan bir ailede doğmaktan utanmadığını ifade etti. Bir röportaj sırasında aktör, ilk oyunculuk işinin, rolü güvence altına almasına yardımcı olan rahmetli babası John Ritter sayesinde olduğunu paylaştı. Bir röportajda bunu “kayırmacılıkla dolu” olarak nitelendirdi. Jason’ın samimi ifşası, genellikle bağlantıları olanları kayırmakla eleştirilen bir sektördeki adam kayırmacı kökleri hakkında canlandırıcı bir samimiyeti yansıtıyor. (Ayrıca okuyun: Paris Hilton, öğretmeniyle ‘uygunsuz ilişkisine’ ilişkin sessizliğini bozdu: ‘Evime geldi ve beni öptü’

Jason Ritter, babası John Ritter sayesinde bir iş bulduğunu hatırlıyor.

SiriusXM’de The Jess Cagle Show’a katıldığı sırada Jason, rahmetli babasının ilk oyunculuk işini elde etmesine yardım etmede çok önemli bir rol oynadığını açıkladı. Dedi ki: “Ah, küçük bir çocukken, belki 6 yaşımdayken, babam The True Story of O Christmas Tree adlı bu çizgi filmi yaptı. nepotizme uyarlanmıştır. Bunu kabul ediyorum. Bana kesinlikle iş buldu. Daha sonra ondan uzak durmaya çalıştım.

Çocukluğundaki oyunculuk kariyeri üzerine düşünen Jason, The Real Story of O Christmas Tree adlı özel animasyondaki rolüyle ilgili esprili bir anısını paylaştı ve “O (John) Piney Amcamı oynadı. Komikti çünkü büyüyordum ve bu kaydı tekrar buldum, oh, sesimi bu kadar yükseltmek için hızlandırmış olmalılar dedim. Hem annem hem de babam “Hayır, hayır. Bu, evet… Oldukça yüksekti. Jason, bu senin sesindi.

Jason Ritter, Parenthood, Gravity Falls ve Joan of Arcadia gibi çeşitli televizyon dizilerindeki rolleriyle tanınır. Merhum John Ritter ve Nancy Morgan’ın oğludur. Jason oyunculuk kariyerine çocukken TV filmi The Dreamer of Oz ve komedi draması The Tale of the Frog Prince’de başrol oynayarak başladı. Çeşitli filmlerde ve televizyon programlarında rol aldı ve Ebeveynlik’teki çalışmasıyla Emmy de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi. Ayrıca seslendirme sanatçısı olarak çalıştı ve Gravity Falls gibi animasyon dizilerindeki karakterlere ses verdi. Jason’ın yeteneği ve çok yönlülüğü, onu eğlence endüstrisinde saygın bir figür haline getirdi. 2020 yılında Melanie Lynskey ile evlendi.