Jax Taylor, Brittany'den ayrılmasından aylar önce şehirde dolaşıyor

şermin

Member
Amerikan realite TV ortamı, Jax Taylor ve Brittany Cartwright'ı yakında yayınlanacak olan “The Valley” programında tekrar karşılayacak, ancak bu, onların “Vanderpump Rules” programından bu yana gelişmekte olan dramayı da başlatmadan olmayacak.

Jax Taylor ve Brittany Cartwright, 'The Valley'de evlilik dramının ortasında televizyona geri dönüyor (Brittany Cartwright Cauchi/Instagram)

Çiftin ilişkisi spekülasyonların odağı haline geldi, özellikle de başka bir oyuncu olan Scheana Shay'in, Jax'in 6. Sezonda Faith Stowers'la yaşadığı kötü şöhretli sadakatsizlik olayının ardından çiftin direncine inanmadığını ifade ettiği “Vanderpump Rules” dizisinin son bölümünden sonra.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Vanderpump Rules'ın yakın tarihli bir bölümünde konuşma Jax (44) ve Brittany (35) ve onların görünüşte çalkantılı evlilikleri etrafında dönüyordu.

Scheana, çiftin, Jax'in 6. Sezon'da Faith Stowers'la ilgili kötü şöhretli düşüncesizliğinin üstesinden gelebileceğine inanmadığını ifade etti.

“Jax ve Brittany'ye bakın. Evliydiler ve bir bebekleri vardı,” diye yazan Scheana, 37 yaşındaki Katie Maloney'nin açıklayıcı bir yanıt vermesine yol açtı. Katie, Jax'in sadakatsizliğine dair süregelen söylentilere işaret ederek şunları söyledi: “Onun 'şehirde koşturduğuna' dair hâlâ hikayeler var. Scheana, Lala Kent'in “daha” şaşırtıcı bulduğu benzer fısıltıları “duyduktan” sonra kabul etti.

Ayrıca OKUYUN| BTS'den Suga, D-Day Film Fragmanında ARMY'leri Çağırıyor ve RM, Jimin ve Jungkook'u Sahneye Çıkarıyor: İzle

Jax'in seriye ilk olarak 2013'te katılmasından ve Brittany'nin de iki yıl sonra kadroya katılmasından bu yana ikilinin yolculuğu, Vanderpump Rules'un ayrılmaz bir parçası oldu. İnişli çıkışlı ilişkileri izleyicilere açıklandı ve 2019'da televizyonda yayınlanan bir düğünle doruğa ulaştı.

“Brittany ve ben Vanderpump Rules'un bir sezonu daha geri dönmeyeceğiz”: Taylor

Ancak çift, 2020 yılında sekiz yıldır hayatlarını kayıt altına alan diziden ayrılma kararı aldı. İçten Instagram gönderilerinde şunu paylaştılar: “Vanderpump Kuralları'ndaki son sekiz yıl, hayatımın en zorlu, ödüllendirici ve tatmin edici yıllarından bazıları oldu. Paylaşmak zor olsa da Brittany ve ben Vanderpump Rules'un bir sezonu daha geri dönmeyeceğiz. Yolculuğumuzu bizimle paylaşan ve her konuda bizi destekleyen tüm hayranlarımıza teşekkür ederiz. Seni seviyoruz.”

Reality TV'den ayrılışlarını, 2021'de oğulları Cruz'u karşılayan bir kişisel gelişim ve aile genişlemesi dönemi izledi. Ancak The Valley'le tekrar kamuoyunun gözüne girmeye hazırlanırken evliliklerine ara verdiklerini duyurdular.

Brittany, When Reality Hits adlı podcast'inde konuyu açtı ve şöyle açıkladı: “Birçoğunuz bana Jax, ben ve ilişkimiz hakkında sorular sordunuz. Sana karşı dürüst ve dürüst olmanın önemli olduğunu düşünüyorum çünkü hayatımızın çoğunu seninle paylaştık. Yalan söylüyormuşum gibi görünmesini istemiyorum. Bu yüzden bunu söylemenin benim için önemli olduğunu düşünüyorum.”

Ayrıca OKUYUN| Ewing Sarkomu Nedir? TikTok yıldızı Leah Smith, nadir görülen bir kanserin komplikasyonları nedeniyle 22 yaşında öldü

“The Valley”in önizlemesi zaten Bravo'nun web sitesinde mevcuttu. Bu sadece kız kardeşler arasında önizlemelerde gösterilenden çok daha fazla sorun olduğu anlamına geliyor. Brittany, diğer şeylerin yanı sıra, çekici olmamakla ilgili çağrışımlarını ve birlikte geçirdikleri samimi anların kötü noktasını dile getirdi.

Ancak Jax'in özellikle duygusal bir dönemde Brittany'nin sorunlarına verdiği tepki oldukça belirsizdi ve insan bunun doğru teselli olup olmadığından emin değildi.