Jen Shah hapis cezasını çekerken “Kocam ve çocuklarımı görmek istiyorum” dedi.

şermin

Member
Bir TV kişiliği olan Jen Shah, bir telefonla pazarlama dolandırıcılığı planına karıştıktan sonra altı buçuk yıllık cezasını Teksas, Bryan’daki bir federal hapishanede çekmeye başladı bile. Hapisteki hayatı hakkında hayranlarını bilgilendirdi. “Kahverengi çanta” kahvaltılarına alışmaktan ve “kendine zarar veren” düşüncelerle mücadele etmekten bahsetti. Eşi ve çocukları ile yeniden bir araya gelme özlemi, izlenmemek için banyoda tek başına gözyaşı döktüğünü paylaştığında ortaya çıktı. Ayrıca gözlerinin sürekli yaşlarla dolduğunu ve kalbinin milyonlarca parçaya ayrılmış gibi hissettiğini ifade etti. (Ayrıca okuyun: Jen Shah, “Verdiğim kötü kararların bedelini ödemek zorundayım ama beyler…” diyerek telepazarlama dolandırıcılığı suçundan hapis cezasına çarptırılır.)

Jen Shah hapis cezası sırasındaki deneyimlerini paylaşıyor.

Cuma günü Instagram’da Jen’in ekibi tarafından bir gönderi paylaşıldı. Makalenin başlığı “Journal Entry #2” idi. Jen’in kendisinden gelen mesajda şunlar yazıyordu: “Lakapı Özel K olan Kashana da dün benimle birlikte teslim oldu. Buradan nereye gideceğimizi anlamaya çalışırken ikimiz de şok, şaşkın ve korkmuş bir şekilde içeri girerken, ilk tam günde ikimiz de bir şekilde birbirimize takıldık. Bugün cumartesi, sabah 6’da ünitemizin ortak alanına servis edilen kahverengi poşet kahvaltı var. Çok yorgundum ve uyanmadım ama Özel K benim için bir tane aldı. O arkadaş canlısı ve bu yerde pek fazla arkadaş canlısı insan yok. İçinde bir parça buğday ekmeği, bir elma, iki paket reçel ve bir paket hazır yulaf ezmesi vardı. Ekmeği yedim; Bir bayan ortak alanda hazır kahve ikram etti ama bende bir fincan yoktu. Önümüzdeki salıya kadar markete gitmeyeceğim için elma ve yulaf ezmesi paketini dolabımda tuttum. Acıkırsam en azından bir şeyler yiyebilirim.”

Jen Shah hapishanedeki yolculuğunu paylaşıyor.

Jen Shah hapishanedeki yolculuğunu paylaşıyor.

Yazmaya devam etti: “Dün gece üst ranzamda sessizce ağladım, kitap okuyarak uyuyormuş gibi yaptım ama gerçekte kalbim milyonlarca parçaya ayrılmış gibi göğsüm acıyordu. Aileme – tatlı kocam ve çocuklarıma – veda etmeyi düşünerek karanlıkta yalnız kaldım. Sharrieff’in yüzü düşüncelerimde dağlanmıştı, Omar’ın ona sımsıkı sarıldığımdaki gözyaşlarını hatırladım, Sharrieff Jr.’ın FT’deki yüzü, Bryan FPC’ye varmadan önce SUV’den ona veda ederken. Karanlığa bakarken bunun bir rüya olduğunu düşünüyorum – ama işte buradayım. Bunu her zaman çılgınca, tamamen saçma bulurum. Neden buradayım? Yani, neden burada olduğumu biliyorum ama benim gibi biri buraya ait değilmiş gibi geliyor. Başım hiç belaya girmedi.”

Jen Shah, yolculuğunu Instagram üzerinden paylaşırken duygulanıyor.

Jen Shah, yolculuğunu Instagram üzerinden paylaşırken duygulanıyor.

Devam etti, “O zaman kendimi bu kendi kendine zarar veren düşünme yolunu izlemekten hemen alıkoyuyorum. Kötü kararlarım yüzünden buradayım. Buradayım çünkü bunu kendime yaptım ve bu benden başka kimsenin suçu değil. Bunu aileme yaptığım için fedakarlıklar yaptığım için hissettiğim acı ve suçluluk – onları son 2 1/2 yıldır bu çileden geçiriyorum. Ve dün teslim olmamı izlemenin acısı ve şimdi bensiz 78 ayın başlangıcı ruhumu eziyor. Özel K beni dürttüğünde uyandım ve ‘Uyan, PAC#’ımız çalışıyor. Ne?? Hemen ayağa fırladım, gözlüğümü aldım ve üst ranzadan tökezledim. PAC# belgelerimi buldum ve Özel K’nin PAC#’imi nasıl etkinleştireceğimi göstermesi için telefonlara koştum. Özel K, ona o sabah ne kadar erken olduğunu göstermişti. Kalbim çarpıyor Ellerim titriyor.”

Jen Shah fiziksel reaksiyonlardan bahsediyor.

Jen Shah fiziksel reaksiyonlardan bahsediyor.

Sözlerini şöyle bitirdi: “Nihayet kocamı arayabilme ve sesini duyabilme düşüncesi gözlerimi yaşartıyor. PAC#’ımı etkinleştiriyorum, sesli karşılamamı kaydediyorum ve bilgisayarda hatırlayabildiğim birkaç kişiyi ayarlıyorum. Şimdi kocamı aramadan önce 15 dakika daha beklemem gerekiyor. Üç kez denedim ama sistem “Şu anda arayamazsın” diyor sabırlı olmaya ve sinirlenmemeye çalışıyorum. Kontrol edebildiğim şeylere odaklanmayı öğrenmeliyim. Mücadelelerimde yalnız değilim ve sadece kocamı ve çocuklarımı görmek istediğim günlerde bunu aklımda tutmalıyım. Olumlu ve umutlu kalma çabalarına rağmen Shah, mevcut durumu hakkında duygusallaşmamanın zor olduğunu kabul ediyor. Gözlerim yaşlarla doluyor. Tuvalete gidiyorum ve kimse beni görmesin ya da duymasın diye ağlıyorum.”

Jen Shah, kocası ve çocukları ile tanışmak istiyor.

Jen Shah, kocası ve çocukları ile tanışmak istiyor.

Jen, The Real Housewives of Salt Lake City’deki rolüyle tanındı ve iki oğlu olan futbol koçu Sharrieff Shah ile evlendi – Omar ve Jr.