Jennifer Aniston, Friends hakkında konuşurken gözleri yaşarıyor ve Matthew Perry'yi hatırlıyor: 'Bunu düşünmeye yeni başladım…'

şermin

Member
Aktris Jennifer Aniston, geçtiğimiz günlerde Quinta Brunson'la Friends'in 30. yıldönümünü tartışırken duygusallaştı. Variety'nin Actors on Actors serisi sırasında konuşan bir yapımcı, Quinta'yı Jennifer'a Amerikan durum komedisi hakkında soru sormaya teşvik ettiğinde Jennifer'ın gözlerinde yaşlar vardı. (Ayrıca okuyun: 55 yaşındaki Jennifer Aniston, güzellik kliniğini ziyaret ettikten aylar sonra yeni görünümünü sergiliyor; “nişan elması”ndan vazgeçiyor)

Jennifer Aniston, 90'ların popüler komedi dizisi Friends'te Rachel'ı canlandırdı. (Jordan Strauss/Invision/AP)
“Bu bir sevinç gözyaşıdır”

Medya evi tarafından paylaşılan bir Haberda bir yapımcının Quinta'dan Jennifer'a 2024'te Friends izlemenin nasıl bir şey olduğunu sormasını istediği duyuluyor. Jennifer, Quinta'dan kendisini ağlatmamasını ister ancak Quinta onun zaten ağladığını fark eder ve bir dakikaya ihtiyacı olup olmadığını veya bu konu hakkında hiç konuşmak isteyip istemediğini sorar. “Bir dakika ister misin? Quinta şöyle diyor; Jennifer da şöyle yanıtlıyor: “Hayır, hayır. Üzgünüm. Bunu düşünmeye başladım… Evet, hayır. İyi yapıyorum. Bu bir mutluluk gözyaşı” dedi ve erkek arkadaşı Matthew Perry'yi hatırlıyor gibi görünüyor.

Jennifer, yönünü anladıktan sonra dizinin 30 yaşında olduğunu düşünmenin bile “tuhaf” olduğunu söylüyor. Ayrıca sitcom'un uzun mirasını takdir ettiğini de söyledi. “Onun bu kadar uzun, harika bir hayata sahip olması ve hâlâ insanlar için çok şey ifade etmesi, beşimizin de, altımızın da hayal bile edemeyeceği en büyük hediyelerden biri. Dün gece Courteney (Cox), Lisa (Kudrow) ve diğer çocuklarla FaceTime'da bir saat konuştum ve gerçekten de kalıcı bir ailemiz var.”

Taraftarlar tepki gösterdi

Bir hayran Jennifer'ın duygusal tepkisinin Habersunu paylaştı Taraftarlar sorgulamanın yapılma şeklinden memnun değildi. Biri şu yorumu yaptı: “Yakın zamanda en yakın arkadaşlarınızdan biri öldüğünden beri en iyi arkadaşlarınızla yaptığınız bir şeyi izlemek nasıl bir şey?” Bu inanılmaz derecede gereksiz.” Bir başkası şöyle yazdı: “Jennifer için çok üzülüyorum ama neden ona bu soruyu soruyorsun?” Birisi şu yorumu yaptı: “Bunu sormaları çok tuhaftı…”

Arkadaşlar hakkında

Friends, David Crane ve Marta Kauffman tarafından yaratılan bir Amerikan sitcom'udur. Dizi, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer'ın canlandırdığı 20'li ve 30'lu yaşlarındaki altı arkadaşın etrafında dönüyor. Tüm oyuncular, dizi hakkında konuşmak için 2021'de Friends: The Reunion'a geri dönecek.

Dizide Chandler Bing'i canlandıran Matthew, Ekim 2023'te hayatını kaybetti. Los Angeles'taki evinde jakuzide baygın halde bulundu. Mayıs 2024'te Los Angeles Polis Departmanı, Perry'nin ölümüne neden olan yüksek dozda ketamini nasıl elde ettiğini belirlemek için soruşturma başlattı.