Jimmy Fallon’un bir izleyiciyle alay etmesi zehirli işyeri iddiaları arasında yayılıyor

şermin

Member
TV sunucusu ve komedyen Jimmy Fallon, kamera arkası çalışanlarının setteki zorbalık ve zehirli çalışma ortamı iddialarını bildirmesinin ardından sosyal medyada eleştirilere maruz kalıyor. Rapor Rolling Stone tarafından yayınlandı. Şimdi Jimmy Fallon’la Geç Gece’nin bir bölümünden eski bir Haber, Jimmy’nin misafirlerinin önünde bir seyirciyle alay ettiği sosyal medyada yeniden ortaya çıktı. (Ayrıca Okuyun: Jimmy Fallon, Tonight Show’daki ‘Zehirli İşyeri’ Raporundan Sonra Özür Diledi: Utanç verici ve Kendimi Çok Kötü Hissediyorum)

Eski bir Haberda Jimmy Fallon’un seyircileri güldürmek için taklit ettiği görülüyordu.
Dizinin eski klipi viral oldu

Haziran 2013’teki bir bölümden bir kesit X’te (eski adıyla Twitter) viral oldu. Catchphrase oyununun fragmanında Jimmy Fallon’un, David adlı bir izleyiciyle aktör ve gösteri konuğu Neil Patrick Harris ve David’in karısı Natalie’ye karşı takım oluşturduğu görülüyor. Oyunda, bir takım üyesinin diğer takım arkadaşına, belirli bir geri sayım içinde popüler bir sloganı tahmin edebilmesi için ipuçları vermesi gerekir.

Jimmy bir seyirciyi kızartıyor

Videoda David, Jimmy’ye doğru cevabı vermekte, hatta doğru tahmin ettiğini ifade etmekte bile zorluk çekiyordu. Geri sayım durduktan hemen sonra Jimmy küfretmeye ve takım arkadaşını taklit etmeye başladı. Dedi ki: “Benim zor, kurnaz bir takım arkadaşım var.” Ardından David’i taklit ederek seyirciyi güldürdü. Videoyu yükleyen kullanıcı şunları söyledi: “Son olaylar göz önüne alındığında, Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’da sahne arkasında rastgele bir izleyici olan Catchphrase takım arkadaşına vurduğunu gördükten sonra gerçekte nasıl biri olduğunu her zaman merak etmişimdir. , Late Night’ın eski bir bölümünde.’

Tepkiler

Birçok kullanıcı Haberya yorumlarda tepki gösterdi. Biri şunları söyledi: “Projeksiyon çılgınca. Kekemelik sorunu yaşayan herkes (Jimmy gibi), birisinin bunu kendisine kötü bir şekilde söylemesinin ne kadar korkunç bir his olduğunu bilmeli.” Bir başkası şöyle dedi: “Bu beni biraz üzdü. Bu izleyici muhtemelen çok gergindi :(

Jimmy Fallon da şimdi iddialara yanıt verdi. “Bu çok utanç verici ve kendimi çok kötü hissediyorum. Seni, aileni ve arkadaşlarını utandırdıysam özür dilerim. O kadar kötü hissediyorum ki sana anlatamıyorum bile. Bu gösterinin eğlenceli olmasını istiyorum, herkesi kapsayıcı olmalı, eğlenceli olmalı, en iyi gösteri, en iyi insanlar olmalı” dedi.