Kadınlar Günü: Divyanka'dan Tina'ya oyuncular hangi kadını putlaştırdıklarını açıklıyor

şermin

Member
Dünya Kadınlar Günü'nü oyunculara hangi kadını idol olarak gördüklerini ve kardeşlik içinde örnek aldıklarını sorarak kutluyoruz. Sadece bakmak:

divyanka tina datta

1. Divyanka Tripathi Dahiya – Smriti İrani

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Smriti Irani ji'nin kariyerine hayranım. Modelliğe başlaması, daha sonra Hintli bir televizyon oyuncusu olması ve oradan yapımcı ve ardından başarılı bir politikacı olması şaşırtıcı. Yol boyunca kendi kendine ticaretin püf noktalarını öğretti. Hızlı öğrenen ve uygulayan biri olduğu için onu çok ilham verici biri olarak görüyorum.

2. Tina Datta – Alia Bhatt

Alia Bhatt'ın sergilediği coşkuyu seviyorum. O hepimiz için bir ilham kaynağı. Bu jenerasyonun sektörümüzün en iyi oyuncusundan kariyerinin zirvesinde evlenmek, anneliği kucaklamak ve tüm bunları yaşamaya devam etmek için adım attı. Kariyeri ile kişisel hayatını bu kadar iyi dengelemesini seviyorum, onun en sevdiğim yanı da bu.

3. Aishwarya Sakhuja – Vidya Balan

Vidya Balan'a bayılıyorum ve ona gerçekten saygı duyuyorum. Benim için o gerçek bir azim örneğidir. Röportajlarında nasıl reddedilme bombardımanına tutulduğunu ancak pes etmediğini anlattı. Yapmaya başladığı şeyi yapmaya devam etmeye karar verdi. Bu mantra “Başarana kadar dene ve dene” benim hayatımı da yönetiyor.

4. Charu Asopa – Sushmita Sen

Gerçekten örnek aldığım bir kadın var ve o da Sushmita Sen, çünkü onu şahsen tanıyorum. Bir proje üzerinde çalışırken çok çalıştığını ve ödev yaptığını gördüm. Ne yaparsa yapsın yüzde 200'ünü veriyor. Hayattaki bazı şeyleri onurlu bir şekilde ele almayı ondan öğrendim. İşine gelince çok profesyonel. Çalışan bir anne olmak kolay değil ve bunu harika bir şekilde başarıyor. Hayatın her alanını yönetmek kolay değil ama o bunu kusursuz ve harika bir hale getiriyor ve bu bile benim için büyük bir kazanç.

5. Deepika Singh – Hema Malini

İdol ettiğim bir kadının mesleği Hema Malini ji'dir çünkü çok iyi bir klasik dansçıdır ve onu her zaman severim. Harika filmlerle kariyerinde inanılmaz başarılara imza attı. Ayrıca Esha Deol'un annesi olup annelik rolleri almaya başladığında biraz zaman ayırıp dans yolculuğuna devam etmek için geri döndü. Şu ana kadar o bir rüya kızı! Filmler çekiyor, klasik danslar yapıyor ve hatta harika bir politikacı. Amacım tıpkı onun gibi oyunculukta ve dansta ustalaşmak, öyle bir benzerliğimiz var ki. Bana umut veriyor!

6. Neha Pendse – Priyanka Chopra Jonas

Gerçekten hayran olduğum tek kadın Priyanka Chopra Jonas'tır. Yabancı olmak, Bollywood'da isim yapmak, ara vermek, tamamen farklı bir sektöre geçmek, başka hiçbir Hintlinin yapmadığı gibi isim yapmak, sadece bir isim değil, o orada ve kraliçe! Hayatında gerçekten cesur ve cesur kararlar aldı. Bu onların karşılığını cömertçe ödedikleri bir ilham kaynağı. Sektörde bizim gibi yabancılara ilham verenler bunlar gibi kadınlar. Üstelik çok okumuş, düşüncelerini çok iyi ifade ediyor ve bir patron! Bu sadece oyunculuk kariyeri ve başarısından dolayı değil, aynı zamanda bu başarının ona bir insan olarak kattığı şeylerden de kaynaklanıyor ve bu çok sıkı bir çalışma. Tüm niyet ve amaçlar için bu Priyanka Chopra!

7. Rashami Desai – Gauri Han

Gauri Khan'a hayranım. O, aile ve mesleki sorumluluklarını dengelemeyi başaran en iyi idol. Ayrıca kendi kariyeri de farklı bir seviyede, tüm iniş çıkışlara rağmen bir sütun gibi güçlü duruyor. Kadınların verecek ve alacak çok şeyi olduğunu kanıtladı. Kendisi gerçekten örnek aldığım biri ve işle birlikte gelen başarının sorun olmadığını ve başarının doğru olmadığını düşünüyor. O muhteşem, ona gerçekten hayranım.