Kaisi Yeh Yaariaan’dan Krissann Barretto, Nathan Karamchandani ile Nişanlandı (Özel)

şermin

Member
Oyuncu-reality show mezunu Krissann Barretto, uzun süredir birlikte olduğu Nathan Karamchandani ile nişanlı, özel olarak öğrendik. Bir elektrik mühendisi olan Karamchandani, Barretto’nun dizlerinin üzerine çöküp ona evlenme teklif etmesini şaşırttı. Kaisi Yeh Yaariaan Aktör. Barretoo, “Şu anda dünyanın zirvesindeyim” diyor ve ekliyor: “O kadar heyecan verici ki, kimse benim sevdiklerimi tanımıyor. Dünyanın ruh eşimle nişanlı olduğumu öğrenmesini sabırsızlıkla bekliyorum.”

Krissann Barretto, Beau Nathan Karamchandani ile birlikte (Fotoğraflar: Ara Alexandrar)

İkili, aynı zamanda birinci yıldönümleri olan 22 Nisan’da nişanlandı. “Farklı fikirlerle ileri geri gittikten sonra, sonunda bunu ben ve Krissann ile yalnız yapmaya karar verdim. Yakın zamanda Amritsar’da kaldık, bu yüzden yatakta güzel bir kahvaltı, taze meyveler, hamur işleri, meyve suları, çiçekler, her şeyi planladım. Onu uyandırdım ve ona olan sevgimi dile getirdim, hayatımın geri kalanını onunla geçirmek için sabırsızlandığımı söyledim ve benimle evlenmesini istedim. Tabii ki evet dedi, ”diye hatırlıyor Karamchandani.

Muhabbet kuşları geçen yıl bir düğünde buluştu. “Seyahat ve aşkla geçen bir yılın” ardından ikili nihayet anlaşmayı imzalamaya karar verdi. Barretto, “evliliğin kesinlikle ufukta göründüğünü” kabul ediyor. Karamchandani, “Önce ülkeye karar veriyoruz, ardından mekanlara yaklaşıyor ve hangisinin aradığımız ruh haline uyduğunu görüyoruz” diyor. İkili, gelecek yıl 22 Nisan’da evlenmeyi planlıyor. Karamchandani buna “rüya randevusu” diyor ve ekliyor: “Açıkçası tarihi planlarken dikkate almamız gereken çok şey var, bu yüzden göreceğiz, ama evet, gelecek yıl kesinlikle bir düğün planlanıyor.”

Aktör Sasural Simar Ka bulutların üzerinde ve haklı olarak öyle. “O, hayatımda tanıştığım en harika insan ve hayatımın geri kalanını onunla geçirebildiğim için çok minnettarım” diye yazdı.