Kamya Panjabi, Sonakshi Sinha’yı Dahaad Inn’deki performansından dolayı eleştirdi mi?

şermin

Member
Aktris Kamya Panjabi, yirmi yılı aşkın bir süredir televizyon endüstrisinde ve bu ortamda oldukça rahat görünüyor. Giderek daha fazla film ve TV oyuncusunun OTT alanına girdiği bir zamanda, Kamya henüz dalmaya hazır değil. Aslında internetteki projelerden uzak durmanın bilinçli bir karar olduğunu kabul ediyor.

Oyuncu Kamya Panjabi, son zamanlarda bir dizi izlerken, çok büyük bir kişiliğin kızı olan başrol oyuncusundan pek etkilenmediğini söyledi.

“‘Ah, filmlere ya da OTT’ye girmek istiyorum’ diyecek türden bir insan değilim.” TV’yi daha çok seviyorum ve önceliğim bu. En büyük aşkım TV ve TV yapmayı seviyorum” diye açıklıyor ve ekliyor: “Ayrıca, ister küçük ekranda, ister OTT’de ister büyük ekranda çalışıyor olun, bir aktörün bir aktör olduğuna inanıyorum.” Birçok harika oyuncu tanıtım yapmak için gelir. web dizileri sadece TV şovlarında.”

Kamya, aktör Eijaz Khan’ın TV oyuncularının web alanına girmesinin oldukça zor olduğunu ve kast yönetmenlerinin de çoğu zaman önyargıyla karşı karşıya kaldıklarını belirttiği son yorumuna yanıt verdi.

OTT için TV’yi feda etmeyeceğiz

Kendisine büyük bir rol teklif edilirse fikrini değiştirip değiştirmeyeceği sorulduğunda, 43 yaşındaki oyuncu, ona bir şans vermekten çekinmese de başka bir rol için televizyonu asla bırakmayacağını hemen belirtiyor. orta tercih. Oyuncu, “Benden televizyonda çalışmayı bırakmamı, bir yıl evde oturmamı, böylece gözden kaybolmamı ve kafamdan çıkmamı ve sonra baştan başlamamı istersen … Bunu asla yapmayacağım” diyor aktör. ünlü TV şovları Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki Ve san jog

Oyuncuların kendilerini savunmaları ve farklı ortamları denemek için sürekli baskıya boyun eğmemeleri gerektiğini vurguluyor.

“Nerede olacağını, hangi platformda olacağını, hit olup olmayacağını bile bilmediğiniz 15 günlük bir çekim için – neden birileri evde oturup seyircilerin bir TV oyuncusu olduğunuzu unuttursun? O zaman adım atın ve bir OTT projesi üzerinde çalışın. Ayrıca, çekim ve yayınlama çok zaman alacaktır. Üzgünüm, ben değilim. Nasıl oynanacağını gerçekten bilen bir TV oyuncusu olarak anıldığım için gerçekten çok mutluyum” dedi.

“Birçok oyuncu oyunculuğun A’sını bilmiyor”

Diğer birçok aktör gibi Kamya da oyuncuların çalıştıkları medyaya veya sektöre göre sınıflandırılmasından ve ayrılmasından özellikle memnun değil. Birkaç “OTT aktörünün” yaptıkları işte iyi olmadığına işaret eden Kamya’ya “TV veya OTT oyuncuları ve hatta film yıldızları arasında bir fark olmamalı” diyor.

Son zamanlarda izlenen bir diziden örnek verirsem -Kamya’nın belirli bir adı olmamasına rağmen- Sonakshi Sinha’nın son sürümüne gönderme yapıyor gibi görünüyor. Dahad.

“Bahut saare ka A bhi nahi aata oynarken aise log dikhte hain jinko’yu yansıtır. Üzgünüm ama ona adıyla hitap etmeyeceğim. Geçenlerde, çok büyük bir aktörün kızı olan harika bir kişiliğin çıkış yaptığı bir web şovu gördüm. Bu diziye tek dikkat edebildiğim nasıl davranacağımı bilmediğim bir bölümde başladım. Ama ne yapalım… o bir gazi kızı ve sonra web şovu yapıyor” diyor Kamya.

OTT yapımcılarının daha iyi oyuncular seçmesi gerekiyor

Kamya, akış platformlarında bize sunulan içeriğin miktarından duyduğu memnuniyetsizliği dile getiriyor ve ardından içerik oluşturuculara oyuncu seçimi ve seçim süreci hakkında sorular soruyor.

“Nasıl oynayacağını ve iyi performans göstereceğini bilmeyen oyuncuları neden kadroya alıyorlar? Üzücü” diyor ve bu zihniyetin değişmesi gerektiğini, internette sadece büyük isimlerin çalışacağını vurguluyor.

“Yapımcılar, projelerinin satılmasını ve görülmesini istedikleri için yalnızca büyük isimleri, yıldız çocukları ve tanınmış aktörleri kadroya alırlardı… Ama ne anlamı var? Yetenek nerede?” diye bir soruyla bitiriyor sözlerini.