Kangana Ranaut ve Mandira, Poonam Pandey'in 'acınası tanıtım gösterisini' eleştirdi

şermin

Member
Kangana Ranaut, Bipasha Basu, Mandira Bedi ve Mini Mathur gibi birçok ünlü, oyuncu-model Poonam Pandey'in ekibinin rahim ağzı kanserinden öldüğünü iddia etmesinden bir gün sonra sosyal medyada yeniden ortaya çıkmasını eleştirdi. Poonam Pandey'in ekibi Cuma günü onun hastalıktan öldüğü haberini paylaşmıştı ancak Cumartesi günü Poonam Pandey “hayatta” olduğunu bildiren Haberlar yayınladı. (Ayrıca Okuyun | Poonam Pandey'in sahte ölümü yarardan çok zarar verdi: 5 neden)

Kangana Ranaut ve Mandira Bedi, Poonam Pandey'i eleştirdi.
Kangana ve Bipasha, Poonam'ın sahte ölüm numarasına tepki gösteriyor

Cumartesi günü ünlüler Poonam'ı sahte ölüm numarası yaptığı ve önemli bir davayı küçümsediği için öfkeyle eleştirdiler. Açık Sona ve sağ üst köşedeki logoya dikkat edin. Ne kadar korkutucu, ne kadar acıklı.” Gönderiye tepki gösteren Kangana Ranaut, “Kabul ediyorum” yazdı.

2024 Bütçesinin tam kapsamı yalnızca HT'de bulunabilir. Şimdi keşfedin!

Arti Singh, Instagram hesabından Poonam'ın fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: “İğrenç…bu bilinç değil. Annemi doğduğumda kanser nedeniyle kaybettim. Babamı kanserden kaybettim… Kesinlikle kabul edilemez: Herkesin duygularıyla oynuyorsunuz. İnsanların bu seviyeye inmesi utanç verici ve şok edici…”

Paylaşıma tepki gösteren Bipasha Basu, “Acıklı davranışın ötesinde. Sadece bu kişi değil, bunun arkasındaki halkla ilişkiler çalışanları da utanmalı.” Tahira Kashyap, Instagram Hikayelerinde şunları yazdı: “Bugün en dip noktayı yaşadım. Duygular tetiklenmiş, kızgın, şok olmuş ve inanmamış arasında gidip gelir. Ne yapacağız? Son dakika haberi ne kadar önemli? Hangi Fiyata? Bu yüzden ucuz reklamlar yüzünden ertelendi.” Dublör. Kişi hiçbir önemi hak etmiyor diye isim vermek yok.”

Mini, Mandira ve Gulshan Poonam'ı eleştiriyor

Mini Mathur, Instagram Hikayelerinde şunları paylaştı: “Poonam Pandey'in bu rahim ağzı kanseri numarası sadece tatsız, sağır ve duyarsız değil… aynı zamanda konuyla ilgili herhangi bir araştırmaya da dayanmıyor. Bu, bu konudaki bilgi eksikliğini değiştirmek değil, “Sadece bir Google araması size rahim ağzı kanserinin 8 evreye ayrıldığını ve ileri evrelere ulaşmasının ortalama 5 ila 10 yıl sürdüğünü söyleyecektir.”

Ayrıca şunları ekledi: “Yazıklar olsun sana Poonam Pandey. Ve bu iğrenç 'kampanya' saçmalığını hayal eden takıma da yazıklar olsun. Sosyal medya ve fenomenler kesinlikle her konudaki söylemi yumuşattı. Herkes sadece yansıtma ve poz yoluyla herhangi bir şey olabilir.” . Hiçbir iş veya yeterlilik şartı gerekmez. Bu yeni bir düşük seviye.”

Mini ayrıca şunları yazdı: “Markaların ve kampanyaların elçilerini dikkatli seçmesi gerekiyor. Kampanyanız, davanızı kimin temsil etmesini istediğiniz kadar önemlidir. Poonam Pandey bunu yeniden gündeme gelme şansı olarak görmüş olabilir. Ama kampanya ekibi… HPV aşısı konusunda farkındalık yaratmak için mi SENİ seçtiler? Gerçekten mi? Bu ülkedeki kadınlar için bir simge olduğu için mi? Kaybınız hepimize kişisel mi gelecek? Anlaması zor? … “

Mini Mathur bunu Instagram hikayelerinde paylaştı.

Mini Mathur bunu Instagram hikayelerinde paylaştı.

Mandira Bedi de Instagram hikayelerinde şunları yazdı: “Bu aptal kadına artık olduğundan daha fazla ilgi gösterilmemeli. Ancak bu, en acıklı, ucuz ve içler acısı tanıtım gösterisiydi. 'Tüm tanıtımlar iyidir' şeklindeki zavallı dünyada bile.” “Tanıtım”… bu onu kesmez. Bana bunu herhangi bir nedenle değil, kendisi için yapmış biri gibi geliyor, boykot edilmeli. #sickening Artık aşağılık hayat yok.”

Mandira Bedi ayrıca Instagram Hikayelerinde de yazdı.

Mandira Bedi ayrıca Instagram Hikayelerinde de yazdı.

Gulshan Devaiah yazdı.” Tweetine tepki gösteren bir kişi, “Şüphe sabko tha ama kya karein, şüphe durumunda dena padta h (Herkesin şüpheleri vardı ama biz şüphenin faydasını vermeliyiz). Şu cevabı verdi: “Eğer şüpheniz varsa sessiz olun ve ölüm ilanı yazmayın.”

Gulshan Devaiah, X'te bir gönderi paylaştı.

Gulshan Devaiah, X'te bir gönderi paylaştı.
Ashoke Pandit yasal işlem yapılmasını talep ediyor

Ayrıca şunları yazdı: “Bağırsak lenfosarkomu farkındalığının öncüsü Rajesh Khanna'ydı ve tabii ki ölüyormuş gibi davrandı… kahretsin, o Anand bile değildi… hepsi bir filmdi… ama güzel bir filmdi.” … Sonunda ağladım.” Ashoke Pandit Instagram'da bir Haber yayınladı. Poonam'ı eleştirdi ve şöyle dedi: “Dün gerçekten çok üzücü olan ulusa ve sektördeki insanlara yalan söylediği için ona karşı bir dava açılmalı. . Duygularıyla, kafiyesiz, sebepsiz dalga geçti. Bu işin bir sonu olmalı.” bu tür alaycılık, halkla ilişkiler çalışması…”

Şöyle yazdı: “Bir aktrisin rahim ağzı kanserinden ölümüyle ilgili yaydığı yalan haberi kınıyorum. Bu korkunç hastalıkla dini bir şekilde mücadele eden tıp camiasına, hastalara ve hükümet yetkililerine hakaret etti. Halkın duygularıyla alay etti.” diyen adam başsağlığı diledi.

“Bunun bir daha yaşanmasını önlemek için kolluk kuvvetleri kendisine ve bu 'kampanyanın' parçası olan meslektaşlarına karşı ciddi önlemler almalı. “Kimsenin insanların duygularının dürüstlüğü ve haysiyetiyle oynamaya hakkı yoktur” diye bitirdi. Bazıları bunun gerçek olduğuna inanırken bazıları ise habere şüpheyle yaklaştı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde