Kapil Sharma, Rema DDLJ’nin efsanevi Shah Rukh Khan diyaloğunu öğretiyor. Saygınlık

şermin

Member
Selena Gomez’in oynadığı viral şarkısı “Calm Down” ile tanınan şarkıcı Rema, “The Kapil Sharma Show”un gelecek bölümünün konuğu olacak. Bu hafta yayınlanacak olan tam bölüm öncesinde Sony, sosyal medyada Rema’nın Kapil ile bağlantı kurduğu ve hatta ona Dilwale Dulhania Le Teaching Jayenge’den ünlü Shah Rukh Khan diyaloğunu anlatmaya çalıştığı bir tanıtım paylaştı. (Ayrıca okuyun: Kapil Sharma, Rema ile adımları eşleştirdikten sonra şovunda dans hareketlerini gösteriyor. İzle)

Calm Down şarkıcısı Rema, Kapil Sharma Show’un bir sonraki konuğu olacak.

Instagram’da paylaşılan tanıtım, uluslararası şarkıcı Rema’nın bu hafta programa konuk olacağının duyurulmasıyla başlıyor. Diğer konuklar arasında Hintli şarkıcılar Shankar Mahadevan, Shaan, Sukriti Kakar, Prakriti Kakar, Romy, Shahswat Sachdev ve Nikita Gandhi; ve Kabir Bedi ve Pooja Bedi çifti. Promosyon, Rema’nın Kapil Sharma ile eşleşen adımlarından bir parçayı “Sakin ol” ile dalga geçiyor, burada Kapil ona “Nasılsın?” diye soruyor ve “İyiyim!” diyor Kapil, ardından “Bula toh liya English banda, baat kya karu benim? (İngilizce bilen birini aradıktan sonra ne konuşmalıyım?)”

Kapil daha sonra Rema’ya Shah Rukh Khan’ın Dilwale Dulhania Le Jayenge’sinden ikonik Hintçe diyaloğu öğretmeye çalışır ve burada “Badey badey shehron mein … (O büyük şehirlerde)” ile başlar ve Rema korku içinde geriye bakar ve herkesi bir içinde bırakır. kahkahalarla dolu bir gürültü. Rema daha sonra Kapil ile tüm diyaloğu bitirir: “Badey badey shehron mein aisi choti choti baatein hoti rehti he (Bu büyük şehirlerde bu küçük kelimeler yaygındır)”. Rema ayrıca gösterinin tüm katılımcıları ile Ana Naagin Dansı’nda dans ediyor.

Rema tamamen siyah bir kıyafet giyerken, Kapil pembe bir gömlek ve pantolon tercih etti. Kapil daha önce Instagram’da gösteriden “Calm Down” şarkısında dans ettikleri küçük bir klip yayınlamış ve “Sakinleşemiyorum çünkü #rema burada @heisrema #calmdown #thekapilsharmashow” başlığıyla yazmıştı.

Şarkıcı şu anda bu ayın başlarında başlayan Rema Calm Down Hindistan Turunda. Yakın zamanda Mumbai’deki bir konserde Nora Fatehi, hit şarkısı “Naach Meri Rani” eşliğinde sahnede onunla dans ederken görüldü.