Kapil Sharma Show’dan Tirthanand Rao intihar girişimiyle ünlendi: ‘Utanıyorum’

şermin

Member
Geçenlerde bir Facebook Live görünümü sırasında intihara teşebbüs eden Tirthanand Rao, kendisine çeşitli şeyler alması için şantaj yapan bir kadından kurtulmaya çalıştığını söyledi. Tirthanand, Kapil Sharma Show’da Nana Patekar’ın kimliğine büründü ve aynı zamanda Junior Nana Patekar olarak da biliniyor. (Ayrıca Okuyun: Kapil Sharma Show’dan Tirthanand Rao, Facebook Canlı Yayını Sırasında İntihar Girişiminde Bulundu)

Tirthanand Rao, birkaç yıl önce Kapil Sharma ile çalıştı.

Tirthanand kısa süre önce canlı Haberda fenil içerken görüldü ve hastaneye kaldırılması gerekti. Daha sonra güvenli ilan edildi ve durumunun stabil olduğu söylendi.

Tirthanad, Aaj Tak’a 10 günden fazla evsiz kalmasının nedeninin bir kadın olduğunu ve kadının “işkencesinden” bıktığını söyledi. “Polis onu aradığında ‘Bırak ölsün, ben onu zaten bırakacaktım’ deyip telefonu kapattı. Bana karşı birkaç asılsız suçlamada bulundu ve ondan “sahte davaları geri çekmesini” istersem karşılığında para ve değerli şeyler isteyecek.

Tirthanand’a şantaj yapılıyor

Eviyle ilgilenmek istediğini ve yakın zamanda ona bir telefon verdiğini ekledi. ₹2 lakh. Oyuncu ve komedyen, haber kanalına yaptığı açıklamada, 3-4 gün hastanede kalacağını belirterek, “Zehir vücuda yayıldı ama çok şükür zamanında tedavi edildi. Yaptıklarımdan utanıyorum ama utanıyorum.” Başka seçeneğim yoktu. Sadece bu kadının sahte davalarını geri çekmesini ve beni tüm bunlardan kurtarmasını istiyorum. Tüm paramı harcadım ve işime bile odaklanamıyorum.

Tirthanand ve Kapil Sharma

Tirthanand, 2016 yılında Kapil Sharma Show’da Kapil Sharma ile işbirliği yaptı. Ayrıca Comedy Circus Ke Ajoobe’nin bir parçasıydı. Daha önce Kapil’in, halkının Sunil Grover ile anlaşmazlığa düşmesinin ardından kendisiyle çalışmayı teklif ettiğini, ancak Tirthanand’ın teklifi kabul edemediğini söylemişti.

İNTİHAR HATTI BİLGİSİ:

Desteğe ihtiyacınız varsa veya ihtiyacı olan birini tanıyorsanız, lütfen en yakın ruh sağlığı uzmanınızla iletişime geçin. Yardım hatları: Aasra: 022 2754 6669; Sneha Hindistan Vakfı: +914424640050 ve Sanjivini: 011-2431191