Karan Kundrra, kendisinin ve Tejasswi Prakash’ın “Nibba-Nibbis olmadığını” söylüyor

şermin

Member
Karan Kundrra kendisinin ve Tejasswi Prakash’ın büyük hedefleri ve özlemleri olduğunu söyledi. Tejasswi ve Karan, Salman Khan’ın realite programı Bigg Boss 15’te göründüklerinden beri birlikteler. Yeni bir röportajda Karan, oyuncuyla yakın zamanda ilerlemeyi planlayıp planlamadığını açıkladı.Ayrıca Okuyun: Karan Kundrra, Tere Ishq Mein Ghayal Setinde İftar Partisi Verdi)

Karan Kundrra ve Tejasswi Prakash bir partide birlikte poz veriyor.

2021’de realite şovunda birbirlerine olan aşklarını itiraf ettiklerinden beri, evlilikleri ve nişanları hakkında spekülasyonlar çok fazla. Kendilerini ailelerine de tanıtmaları spekülasyonları daha da alevlendirdi.

Birbirlerinin programlarını izleyip izlemedikleri sorulduğunda Karan, News18’e zamanlarının olmadığını, kendi programlarını bile izlemediğini söyledi. “Büyük hayallerimiz var ve onların peşinden gitmek için birbirimizi zorluyoruz. Her üç veya dört günde bir birlikte oturup hedeflerimizi tartışıyoruz. Instagram’da bir şey görüyorum, ona gönderiyorum ve o da bana ilham verici gönderiler gönderiyor – bunlar Karan, bunu yapmalıyız, bunu başarmalıyız, hedeflerimiz çok daha yüksek bir seviyede. Biz nibba-nibbis (olgunlaşmamış çift) değiliz” dedi.

“Tejasswi ve benim en iyi yanımız, o 12 yıldır bizimle, ben 14 yıldır bizimle birlikteyim. İkimiz de iniş ve çıkışlarımızı gördüğümüz için çok sağlamız. Bugün Bigg Boss’tan çıktığımızda kendi işini yapıyor, ben de benimkini. Bu popülerliğe sahip olsak da, şöhretin ve tüm bunların kalıcı olmayacağını da biliyoruz” dedi.

Karan sık sık şaka yollu Tejasswi ile evlenmeye çok istekli olduğunu, ancak meşgul olanın kendisi olduğunu söyler. Yeni röportajda Karan’a Roka töreni düzenlemesi de sorulduğunda, “Thik hai, kuch karte hain (Güzel, bu konuda bir şeyler yaparız)” diyen Karan, trollerin kendisini rahatsız etmediğini, kendilerinin de troller olduğunu söyledi. faturalarını ödemeyin.

Tejasswi şu anda popüler fantastik TV programı Naagin 6’da, Karan ise Tere Ishq Mein Ghayal’da oynuyor.