Karan Singh Grover, Jennifer Winget ve Shraddha Nigam'dan boşanmasıyla ilgili: “Herkesin uğraşması gereken kendi saçmalıkları var”

şermin

Member
Karan Singh Grover televizyonun en popüler yüzlerinden biri. Oyuncu Bipasha Basu ile evli ve 2022 yılında kızı Devi'yi de kucağına aldı. The Times of India'ya verdiği yeni röportajda Karan, başarısız evlilikleri ve Jennifer Winget ile Shraddha Nigam'dan boşanmaları hakkında ilk kez konuştu ve bunun “en iyisi olduğunu” söyledi. (Ayrıca Okuyun: Jennifer Winget, Karan Singh Grover'dan boşandıktan sonra 'kaybolduğunu' söylüyor: 'Kabuğuma çekildim')

Karan Singh Grover daha önce Shraddha Nigam ve Jennifer Winget ile evliydi.
Karan'ın söyledikleri

Yeni röportajda Karan'dan boşanmaları hakkında yorum yapması istendiğinde, “Ayrılmanın veya boşanmanın iyi bir tarafı yok. Evet, daha sonra insanlar yola devam ettiğinde bunun en iyisi olduğunu anlıyorlar. Bu iyi bir şey. Ama hayatımda olup biten saçmalıklar hakkında hiçbir zaman kimseyle konuşma gereği duymadım çünkü insanların bana gelip hayatlarında olup biten saçmalıklar hakkında benimle konuşmalarını beklemiyorum. Benim asıl amacım bu değil. Biraz sevgi ve neşe yaymak istiyorum. Herkesin kendi saçmalıklarıyla uğraşması gerekiyor ve bence herkes kendi saçmalıklarıyla başa çıkmak için bu tür bir mahremiyeti hak ediyor.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
“Bipasha sayesinde bugün kendimi tanıyorum”

Karan, eşi Bipasha'nın varlığıyla hayatında meydana gelen değişiklikleri de anlattı. “Bugün onun sayesinde kendimi tanıyorum. Gerçekleşen değişim o kadar şiddetli ki. Gececi bir yaratıktan, sabah 5'te kalkan ve her gün doğumunu ve gün batımını görmek isteyen birine kadar” diye ekledi.

Karan, 2015 yılında Alone setinde oyuncu Bipasha Basu ile tanıştı ve aşık oldu. Çift, 30 Nisan 2016'da evlendi. Kasım 2022'de kızları Devi dünyaya geldi. Karan Singh Grover, Bipasha ile evlenmeden önce iki kez evlendi. Karan, 2008 yılında oyuncu Shraddha Nigam ile evlendi. Daha sonra Dill Mill Gayye setinde oyuncu Jennifer Winget ile tanıştı ve bir ilişkiye başladı. 2012 yılında evlendiler ve 10 aylık evlilikten sonra boşanma davası açtılar.

İş cephesinde, Karan en son Hrithik Roshan ve Deepika Padukone'nin başrollerini paylaştığı Fighter'da görüldü.

Haberler / Eğlence / televizyon / Karan Singh Grover, Jennifer Winget ve Shraddha Nigam'dan boşanmasıyla ilgili: “Herkesin uğraşması gereken kendi saçmalıkları var”