Karanvir Bohra, Don 3’ün bir parçası olmakla ilgilendiğini belirtmek için Deepika Padukone’ye mesaj attığını açıkladı

şermin

Member
Karanvir Bohra’nın her zaman ağzından çıkan bir dua var: çok çalışmak ve sürekli meşgul olmak. Ancak bir profesyonel olarak geçen yıl beklediği kadar iyi geçmedi. “Geçen sene kaam nahi thaydı. Böylece YouTube’a dahil oldum. Sorun para kazanmak değildi. Bunu Haberlarla yaptım. Ancak bir oyuncu için sette olmak ve çekim yapmak bambaşka bir heyecan” diyor.

Karanvir Bohra, Jamai Raja ve Kumkum Bhagya gibi gösterilerin bir parçası oldu.

Geçtiğimiz yıl kariyerindeki sıkıcı dönemin nedeni sorulduğunda bunun bir oyuncunun hayatının bir parçası olduğunu anlatıyor. “İş böyle bir şey. Bazen büyük dönemler olur, bazen de düşük noktalar olur; geçen yıl da o anlardan biriydi. Ama ne olursa olsun, insanlardan ki mujhe kaam do yapmalarını isteyerek dolaşmayacağım konusunda çok netim. Zamanı geldiğinde beni yeteneklerime göre seçecekler. Ama iş istemeyeceğim. Woh sab maine pehle bahut pooch liya ve ben herkesi arardık” diye anımsıyor.

Ancak bugün 41 yaşına giren oyuncu işlerin iyiye gittiğini söylüyor. “Bu doğum gününden itibaren yapacak çok işim var. Çeşitli şovlar, müzik Haberları ve çok daha fazlasını yapıyorum. Aslında bu kadar şeyin üstesinden nasıl geleceğimi merak ediyorum” diyor bize.

Bohra iş istemekten hoşlanmasa da, bir sanatçı olarak bazı iyi projelerin parçası olmak istediğinizi ifade etmenin önemli olduğunu düşünüyor. “Belirli projelerde belirli insanlarla çalışma arzumu iletiyorum, ancak onurlu bir şekilde ve umutsuzca değil. Onlara beni düşünmelerini söylüyorum” diyor ve yakın zamanda ünlü bir Bollywood aktörüne mesaj atarken yaşadığı bir olayı anlatmaya devam ediyor.

“Ranveer Singh’in iyi olduğunu öğrendiğimde 3 PerOnun yanında kötü adamı oynamayı gerçekten çok istedim. Ama Farhan Akhtar’ı ya da onun prodüksiyon evindeki kimseyi tanımıyorum. Böylece birdenbire Deepika Padukone’ye (Ranveer Singh’in karısı) mesaj attım. Şansını Kar Lete Hain’le deneyebileceğini düşündüm çünkü asla bilemezsin. Deepika ve ben birbirimizi tanıyoruz ama bu şekilde tanışmıyoruz. Ben de ona bir mesaj gönderdim ve filmin bir parçası olmakla ilgilendiğimi ifade ettim” diye devam ediyor. “Ve dedi ki, ‘Size bu şekilde yardımcı olamam ama filmi yapan pankart için oyuncu kadrosunu yapan kişinin ismi konusunda size yardımcı olabilirim. Tesadüfen elimde o kişinin iletişim numarası vardı. Maine mesajını kullan Kara Ki Mere Layak Aisa Koi Rolle Ho bana haber ver. Ben isterdim. Dolayısıyla bir oyuncu olarak bu dürtüye sahip olmanız gerekiyor.”

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı takviyesi HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün