Katt Williams, Kanye West'i “akıl hastalığı” olan birine benzetiyor

şermin

Member
Shannon Sharpe ile yakın zamanda yaptığı röportajda Katt Williams, Kanye West hakkındaki son derece dürüst düşüncelerini paylaştı. 52 yaşındaki Amerikalı komedyen, “Flashing Lights” rapçisinin son dönemdeki tartışmalı davranışları ve tuhaflıkları hakkında uzun uzun konuştu. Williams, 46 yaşındaki rapçiyi “akıl hastalığı” olan bir kişiye benzetti. Ayrıca Kanye'nin eski eşi Kim Kardashian'ı ve onun kısa süreli, çok daha genç eski erkek arkadaşı Pete Davidson'u da eleştirdi.

Katt Williams, Kanye West ve tartışmalı tuhaflıkları hakkındaki acımasız dürüst düşüncelerini paylaşıyor
Katt Williams, Kanye West hakkındaki görüşlerini açıkladı

“Friday After Next” yıldızı, Club Shay Shay podcast yayıncısı kendisinden “Praise God” rapçisi hakkında “uzaktan” fikrini belirtmesini istediğinde geri durmadı. Williams şöyle başladı: “Birinin akıl hastalığı olduğunu söylediğimizde ve sonra onun ne yaptığını izlediğimizde oldukça berbat insanlar olduğumuzdan şüpheleniyorum.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Şöyle devam etti: “Birinin özel ihtiyaçları olduğunu söylüyorsanız, neden herkes gibi onunla ilgilenip onu sorumlu tutmalısınız?” Onları bir eğri üzerinde derecelendirmez misiniz? 'Vay, şu adam' demez misin?”

Williams daha sonra Kanye ile “özel ihtiyaçları” olan biri arasındaki karşılaştırmasını genişleterek şunları söyledi: “Çünkü, yani neye tepki veriyoruz? Neye tepki veriyoruz? Onu Tanrı olduğunu düşüneceği ve kendisine Yeezus diyebileceği bir duruma sokan sensin. Müzik sözleri yazan adama onun bir dahi olduğunu söyleyen sensin.”

Katt Williams, Kim Kardashian'ı eleştirdi

Emmy ödüllü stand-up komedyeni daha sonra dikkatini SKIMS'in kurucusuna çevirdi. Williams, Kanye'nin Kim ile olan evliliğine atıfta bulunarak, “Ne bekliyordunuz? “Adam bir kadınla evlendi” dedi.

“Onu o anlamda söylemedim. Yani onunla bir olduğu için evlendi, bilmediği için değil” diye devam etti ve ekledi, “İstediğinin bu olduğunu anlamıştı. Bunu onayladı. Ailesinin temelini bunun üzerine kurmak istiyordu.”

Williams'ın Kim hakkındaki acımasız yorumlarının ardından Sharpe, onun “iyi bir kalbi” olduğunu savundu. Ancak “Wild'n Out” yıldızı, milyarder ünlü hakkındaki net görüşünden vazgeçmedi.

“Eğer söylediklerim doğru değilse Pete Davidson'a nasıl ulaştı? Peki ya Pete için yeterince iyi değilsen ve o seni terk ettiyse? “Bu, ürünün ne anlama geldiği?” dedi.

“Kanye'yi desteklemiyorum veya karalamıyorum”

Kanye hakkındaki sert görüşlerine rağmen Williams, kaçak rapçiyi “desteklemek veya kötülemek” gibi bir niyetinin olmadığını açıkça belirtti. “…çünkü ondan ne istediğimizi anlamıyorum” diye açıkladı. Williams, Ye'nin Yahudi karşıtı söylemlerinin ardından yakın zamanda dile getirdiği özüre de değindi.

“Neden bir basketbolcuya bakıp 'Bütün sezon hokeyde gol atmadı' dediğimizi bilmiyorum. O hokey oynamıyor!” diye sordu Williams. Ayrıca ona “başlangıçtaki tuhaf adam” adını verdi. Şöyle devam etti: “Bu adam kilise kurdu ve sürekli küfretti.”

“Siyah kilisede kimse bir şey söylemedi. İnsan bütün rahiplerin geleceğini düşünürdü [and said]“Sen bir müjde sanatçısı olamazsın!” Az önce dedin ki, “Siktir et o kaltağı!” Kimse bir şey söylemedi. Çünkü TD Jakes orada P. Diddy ile birlikte” diye ekledi Williams.