Kavita Kaushik televizyon sektörüne veda ediyor: “İçerik o kadar gerici ki ben de onun bir parçasıydım”

şermin

Member
22 Temmuz 2024 18:35 IST

Kavita Kaushik, komedi dizisi FIR'daki rolüyle tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde gerileyici içerik nedeniyle televizyon endüstrisinden emekli olduğunu duyurdu.

Kavita Kaushik, FIR'da ikonik Müfettiş Chandramukhi Chautala karakterini canlandırmasıyla tanınıyor. Oyuncu artık bunun nedenlerinden biri olarak yorucu çalışma saatlerini öne sürerek televizyon endüstrisinden ayrılmaya karar verdi. Times Now'a verdiği röportajda Kavita, kendisine televizyon programlarında yalnızca daayan (cadı) oynamasının teklif edildiğini söyledi. (Ayrıca Okuyun: Kavita Kaushik, Bigg Boss Zamanını Düşünerek 'Kustuğunu' Söyledi: 'Gerçekten Kötü Bir Deneyim Yaşadım')

Kavita Kaushik, içeriği gerici bulduğu için televizyon endüstrisinden ayrıldı.
Kavita Kaushik, 'Daayan'ı oynaması için teklifler aldığını söylüyor.

Televizyon sektörüne veda etmeye karar vermesinin nedenlerini anlatan Kavita, “TV toh mujhe karna hi nahin hai (Televizyon sektöründe çalışmakla hiç ilgilenmiyorum). 30 gün üst üste çalışamam. Web şovları veya filmler yapmaya açığım ama her türlü çekim için kolayca seçilebilecek tipik görünümlü bir kadın kahraman değilim. Kişiliğime uygun sadece birkaç rol var. Bana sürekli Shaitaani Rasmein gibi daayanlar (cadılar) hakkında televizyon projeleri teklif ediliyor. Ama üç yıl önce televizyonda tam zamanlı çalışırken yaşadığım hayatın aynısını yaşayamam. Bu aşama için minnettarım ama gençtim ve para istiyordum. Ama artık o kadar vakit ayıramıyorum. Aslında FIR'ın bu kadar zaman almamasından şikayetçi oldum.”

Kavita Kaushik realite şovlarının gerici olduğunu söylüyor

Kavita ayrıca, “Televizyon içeriği de çok gerici ve bu yüzden bunun bir parçası olmak istemiyorum. Televizyonun ilerici olduğu ve farklı türde programlarımızın olduğu bir dönem vardı. Herkes için çeşitlilik ve eğlence vardı. Ama şimdi gösterdiğimiz içerikler genç nesil için gerçekten kötü. Realite şovlarımızda ve dramalarımızda gösterdiğimiz türden bir gerileme, insanların birbirlerinden nefret etmesine neden oluyor. Ben de bunun bir parçasıydım ve çok üzgünüm. Bazı yönlerden bu gerilemeye katkıda bulundum. Televizyonda gösterilenlere katılmıyorum. Jo bhi bolo, hum Hintliler hain ve hume lagta hai jo TV par dikh raha hai vo sach hain (Günün sonunda biz Hintliyiz ve televizyonda gösterilen her şeyin gerçek olduğunu düşünüyoruz). Bilinçaltımızda bundan ilham alıyoruz.”

Kavita en son Pencap komedi-drama dizisi Carry on Jatta 3'te görüldü. Ayrıca Bigg Boss 14'te yarışmacı olarak yer aldı.

Haberler / Eğlence / televizyon / Kavita Kaushik televizyon sektörüne veda ediyor: “İçerik o kadar gerici ki ben de onun bir parçasıydım”