Kavita Kaushik, Troll’ü kendisine çirkin dediği için eleştiriyor: Bunlar eskiden beni rahatsız ederdi ama sonra Bigg Boss adlı bir program yaptım.

şermin

Member
Sosyal medya trolleri genellikle ünlüleri hedef almanın ve olumsuzluk yaymanın yolunu bulur. Geçenlerde, aktris Kavita Kaushik böyle bir olayı gün ışığına çıkardı ve ona çirkin diyen trollere saldırdı. Twitter’daki bir trole yanıt olarak şöyle yazdı: “42!!! Ve ben güzel AF’yim! Aur Hot itni hu ki uffff!!!(Ve ben çok ateşliyim).. Üzgünüm aapko aapke gharvaaale paalne mei daal ke bhool gaye! (o)”

Bize konuşan 42 yaşındaki oyuncu, bu tür nefret yorumlarının kendisini etkileyip etkilemediğini paylaşıyor. “Bunlar beni rahatsız ederdi. Tüm sevgimle, nefret yorumu görsem üzülürdüm. Ama sonra Bigg Boss adlı bir program yaptım ve ondan sonra ülkemiz insanlarının ne kadar yanlış anlaşıldığını ve bu konuda gerçekten yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığını anladım. Olayları kendilerine uygun bir açıdan görecekler” diyor.

İnsanların incitici şeyler hakkında yorum yapmak için neden bu kadar zahmete girdiğini açıklayan Kaushik, “İnsanların bazen benden ilgi ve cevap bekledikleri için böyle şeyler yazdıklarını çok iyi anlıyorum.”

“Ayrıca, bunların hayatta hiçbir şey yapmamış ve son derece güvensiz ve başarılı olan insanları kıskanan soytarılar olduğunu da anlıyorum. Bunlar, evin her yerinde mutlak baş belası oldukları için anneleri tarafından dövülme olasılığı yüksek olan insanlardır. Gerçekten iyilik yapmaya çalışanların hayal kırıklığını giderirler. Özetle sosyal medya, başarısız insanların başarılı insanları dövdüğü bir yerdir” diye ekliyor sizden daha başarılı birinin sizi asla kötüleyemeyeceğine inanan Kaushik.

Ama birisi bulsa bile, küstah Kaushik onlara kendi ilacını tattırmadan önce iki kez düşünmez. “Ben bir kadınım ve kendimi en iyi şekilde gösteremediğim günler var – belki de adet öncesi sendromum veya başka bir nedenim var. Sonra bu tür mesajlara cevap veriyorum ve bu tür kişileri filtreliyorum. Bunların sonuç vermeyeceğinin farkındayım ama en azından birileri eğlenmiş olur (gülüyor).

En iyi haber bültenlerimize abone olun