KBC 15: Amitabh Bachchan sette ‘Veshti’ giyiyor ve Ganesh Chaturthi’yi kutluyor

şermin

Member
Amitabh Bachchan, Kaun Banega Crorepati (KBC 15) 15. sezon son bölümünde herkesi şaşırttı. Usta aktör, Ganesh Chaturthi’yi kutlamak için setlerde ‘veshti’ giyerek koşarken görüldü. Oyuncu son paylaşımında bunu da yazdı.

Amitabh Bachchan, Kaun Banega Crorepati adlı gösterisinde ‘veshti’ giymişti.
Amitabh’ın söyledikleri

Kaun Banega’dan Crorepati’yi beyaz bir gömlek ve beyaz bir veshti ile takım halinde görüyoruz.

80 yaşındaki oyuncu da blogunda neden aynı şeyi giymeyi tercih ettiğini detaylı bir şekilde yazdı. Şöyle yazdı: “Bu, şenliklerin… Navratri’nin… kutlamaların… ‘Sanskaar’ımızın çeşitliliğini, asırlık gelenek ve inançlarımızı bir araya getirmenin… ve çeşitlilikle uyum içinde bir araya getirmenin zamanıdır. ” Ama birlik içinde… KBC’yi ülkenin her yerinden gelen farklı geleneksel kıyafetlerle tasarlıyoruz… ve benim için Kerala’nın geleneksel kıyafeti ‘Veshti’… bir gurur ve sevinç anıdır. ..”

Ayrıca şunları ekledi, “Ganapati Sthapana’nın bu kutsal gününde barış, sevgi ve tüm iyilik hakim olsun… O bizi kendi gözetiminde tutsun ve her zaman korusun… ve hepimizi sevgi ve dileklerle kutsasın.”

Hayran tepkileri

Gönderiye tepki gösteren bir hayran, “Sen bir efsanesin efendim!” Bir başkası, “Bu geleneksel kıyafetle çok tatlı görünüyorsun.” Bir hayran da şöyle yazdı: “Hint geleneklerimizi yaşatıyoruz… Veshti bu sefer.. Her zamanki gibi enerjik ve taze görünüyorum.”

Bu haftanın başlarında Sony Entertainment Televizyonu, Kaun Banega Crorepati’nin (KBC 15) 15. sezonunun bir bölümü için bir dizi yeni reklam yayınlamıştı; bu bölümde yarışmacılardan biri, tecrübeli oyuncunun, filmi kapatmak üzereyken ağlayarak ayaklarının üzerine düştü. ₹7 crore soru. Aktör, “Yoon hee nahi umad aate hai jazbaat. Wagah zaroor hoti hai. Batayunga aapko (Sadece duygulara boğulmuyorsun. Her zaman bir nedeni vardır. Yakında anlatacağım).”