Kendall Jenner zor bir dönemden geçiyor: “Her zamankinden daha üzgünüm”

şermin

Member
Süpermodel ve realite TV yıldızı Kendall Jenner, hayatında zor bir dönemden geçiyor ve bunun hakkında konuşmaktan korkmuyor. Yakın tarihli bir röportajda Kendall, son zamanlarda “kişisel yaşam ve seyahat sorunlarıyla” başa çıkmakta zorlandığını söyledi. (Ayrıca Okuyun: Kendall Jenner ve Bad Bunny bir yıllık flörtten sonra işi bırakıyor: Rapor)

Kendall Jenner ayrıca kaygı sorunlarıyla da mücadele ediyor.

Vogue'un Yaz 2024 sayısının kapak yıldızı olan 28 yaşındaki oyuncu, çalkantılı hayatına kısa bir bakış attı ve yakın ailesinin geri kalanından izole hissettiğini itiraf etti.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Zor zamanları atlatın

“Ben kendimde değildim ve arkadaşlarım bunu görüyor. Her zamankinden daha üzgünüm. Her zamankinden çok daha kaygılıyım. Bu yüzden burada oturup her şey mükemmelmiş gibi davranmayacağım. Hayat bu; her zaman bu duyguların arasında gidip geleceğim” dedi Kendall.

Burada kendisine geçmişte ruhsal durumunun sorulduğunu ve her şeyin yolunda olduğunu dile getirdiğini söyledi. Ama şimdi, kendisi bu durumla uzlaşma sürecinde olduğu için cevap farklıdır.

Ancak Kendall, sorunlarının nedenlerini detaylandırmaktan kaçındı ve “Kişinin kişisel yaşam yolculuğuyla ilgili şeyler diyelim” diyerek omuz silkti.

Burada ayrıca duygusal çalkantısının izinin 28. yılına kadar dayanabileceğini varsaydı. “Duygusal olarak çok yorgunum ama bunun iyi olduğunu düşünüyorum. Sanki 30'lu yaşlarıma çeki düzen veriyormuşum gibi. Benim teorim bu” dedi.

Korkularla başa çıkmak

Samimi sohbette Kendall, kendisini “olumsuz düşünen” ve “duygusal bir çocuk” olarak nitelendirerek ömür boyu süren korkularla başa çıkma konusunu da tartıştı. Yedi yaşından beri kaygıyla mücadele ediyor.

Realite TV yıldızı, “Bu benim sorunum. Her zaman bir şeyin asla olmayacağından endişeleniyorum” dedi.

Şu anki durumuyla ilgili şunları söyledi: “Bu, aktif olarak kendimi korumadığımı veya bana zarar vereceğini bildiğim şeyleri aktif olarak yapmadığımı hissettiğim anlardan biri.”

Hatta şehirde bir evi olduğu için kendisini ailesinin geri kalanından daha izole hissettiğini de paylaştı. Kız kardeşleri gibi o da annesi Kris Jenner'a yürüme mesafesinde yaşamıyor. (Oku: Kendall'ın büyüleyici kimlik krizi! O daha çok Kardashian mı yoksa Jenner mı? Hayranlar bölünmüş durumda)

“Sahip olduklarına bakıp 'Bu gerçekten özel' diye düşündüğüm günler oluyor” dedi ve ekledi, “Biraz mesafeli olmayı seviyorum ama muhtemelen bir gün oraya varacağım.” Gençtim, 27 yaşımdayken çocuk sahibi olmak istediğimi hep söylerdim. Artık bunu arkamda bıraktım ve hala çok genç olduğumu hissediyorum. Çocuksuz özgürlüğümün tadını çıkarıyorum.

Kardashians ile tutmak

Kardashian ailesinin hayranları, The Kardashian'ların gelecek sezonunda Kendall'ın kişisel olarak çalkantılı zamanları hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

Dizinin beşinci sezonuna ilk bakış, Kardashian-Jenner ailesinin, Kourtney Kardashian'ın acil ameliyatı ve anne Kris Jenner'ın bir tümörü keşfetmesi de dahil olmak üzere kişisel hayatlarıyla mücadele ettiğini gösteriyordu. Prömiyer 23 Mayıs'ta gerçekleşecek. (Oku: 'The Kardashians' 5. Sezon Disney Plus için Yayın Tarihi Belirlendi, Fragman Çıktı: İzle)