Khatron Ke Khiladi 13: Dino James, Arjit Taneja ve Aishwarya Sharma’yı yenerek kazandı

şermin

Member
Rapçi Dino James, Khatron Ke Khiladi 13’ü kazandı. Arjit Taneja ve Aishwarya Sharma, 15 Temmuz’da prömiyeri Rohit Shetty’nin ev sahipliği yaptığı realite şovunda sırasıyla birinci ve ikinci ikinci ilan edildi. Khatron Ke Khiladi 13’ün galibi, ETimes’a verdiği röportajda yolculuğundan ve kendisi olmasa bile hangi yarışmacıların kazanmayı hak ettiğinden bahsetti. Ayrıca şunu okuyun: Rohit Roy, Khatron Ke Khiladi 13’ten ayrıldığına pişman oldu

Dino James, film yapımcısı Rohit Shetty’nin ev sahipliği yaptığı Khatron Ke Khiladi 13’ü kazandı.

Khatron Ke Khiladi 13’ün finali Cumartesi günü yayınlandı. Khatron Ke Khiladi 13’ün gösterileri Güney Afrika’nın Cape Town kentinde çekilirken son bölümü geçtiğimiz günlerde Mumbai’de çekildi.

“Shiv veya Arjit Taneja’nın kazanmasını görmek isterdim”

Dino portala şunları söyledi: “Ben olmasaydım, Shiv Thakare ve Arjit Taneja’nın kupayı kaldırdığını görmeyi çok isterdim. Nyyrra, Aishwarya veya Archana gibi diğerleri de başarılı oldu; hepsi gösteride harika performanslar sergilediler. Ama yaklaştım. “Shiv Thakare ve Arjit beni gerçekten iyi hissettirirdi.”

Sona doğru Arjit Taneja ve Dino James şampiyonluk mücadelesinde birbirleriyle yarıştı ve Dino kazananın kupasını alarak uzaklaştı. “Loser” adlı şarkısıyla üne kavuşan rapçi, evine kupa ve 1,5 milyon dolar para ödülü götürdü ₹20 lakh ve bir araba. İlk beşe giren diğer yarışmacılar arasında Shiv Thakare, Aishwarya Sharma ve Rashmeet Kaur yer aldı.

“En çok şok gösterilerden korktum”

Dino ayrıca realite şovundaki deneyiminden ve kendisi için en büyük zorluğun ne olduğundan bahsetti: “En çok şok gösterilerden korkuyordum. Şok gösterilerin alternatifi yok ve çaresi, hilesi ya da çözümü yok. Vücudum şok hareketlerle baş edemiyordu ve şok hareketler en çok korktuğum şeydi. Gösteri öyle bir şey ki, asla ona hazırlanamazsınız. Gösterideki akrobasi gösterileri öyle tasarlanmış ki, bunları hiçbir zaman kolaylıkla gerçekleştiremezsiniz veya her seferinde kazanamazsınız.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde