Khatron Ke Khiladi 13: Rohit Roy ekibe katıldı, kızının ‘endişelendiğini’ açıkladı

şermin

Member
Rohit Roy, popüler macera realite programı Khatron Ke Khiladi’nin gelecek sezonunda yer alacağını doğruladı. Film yapımcısı Rohit Shetty, aksiyona dayalı şovun sunuculuğunu yapacak. (Ayrıca Okuyun: Hrithik Roshan, Kaabil Dövüş Sahnesinde Rohit Roy’a Nasıl Yardım Etti?)

Rohit Roy yakında Khatron Ke Khiladi 13’te başrol oynayacak.

Macera realite şovu Khatron Ke Khiladi 13’ün bir parçası olacağını doğrulayan Rohit, ANI’ye şunları söyledi: “Her zaman maceraya çekildim ve Khatron Ke Khiladi’nin bir parçası olmaya hazırlanırken heyecan verici duyguyu deneyimlemeye can atıyorum. korkularımın üstesinden gelmekle gelen özgürlük. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak zorlu bir yolculuk olacak.”

“Bu yola çıkarken, büyüklüğe ulaşmak için kişinin korkusuz bir tavır sergilemesi ve risk almaya istekli olması gerektiğine yürekten inanıyorum. Önüme çıkan her türlü engeli aşmak için cesur ve kararlı.”

Rohit ayrıca kızının kendisi için endişelendiğini, ancak onu aksiyona dayalı TV şovunu almaya itenin karısı olduğunu açıkladı. “Kızım Kiara endişeliydi. O babasının küçük kızı, bu yüzden benim için endişelendi. Ama beni her zaman farklı şeyler yapmaya iten eşim Manasi’ydi, bu yüzden her zaman ona hak veriyorum. Pek çok fobim var ama aynı zamanda dağları da seviyorum ve Kuzey Hindistan’da heyecan verici bisiklet gezileri yaptım. Ancak bir gösteriye katılmak farklıdır. Burada sadece zorlu hareketler yapmakla kalmıyor, aynı zamanda birbirinize karşı yarışıyorsunuz. Bu yüzden ilginç bir deneyim olacak çünkü her seferinde kendinizi geliştirmeniz gerekiyor” dedi.

Rohit en çok Swabhimaan gibi TV şovlarındaki rolüyle tanınır. Ayrıca Des Mein Niklla Hoga Chand, Kkusum’da rol aldı. Rohit ayrıca LOC Kargil, Forensic ve Cengiz gibi birçok filmde rol aldı.

Shiv Thakare’nin yanı sıra Anjum Fakih, Ruhi Chaturvedi, Nyrraa M Banerji, Arjit Taneja, Archana Gautam Singh ve Soundous Moufakir de Khatron Ke Khiladi 13’te yarışmacı olarak yer alacak. Yeni sezon çekimleri mayıs ayında, dizi ise temmuz ayında başlayacak. Khatron Ke Khiladi 13, Colours’ta yayınlanacak.