Khatron Ke Khiladi 13: Rohit Roy sakatlığı nedeniyle emekli olduğuna pişman oldu

şermin

Member
Rohit Roy, devam eden macera realite programı Khatron Ke Khiladi 13’ten ayrılmak zorunda kaldı ve finalden hemen önce gösteriden ayrıldığında hayal kırıklığına uğradığını söyledi. (Ayrıca okuyun: Fileli kısa üst ve kargo pantolonlu Hina Khan korkusuzca bir yılanla poz veriyor)

Rohit Roy, Khatron Ke Khiladi 13’ten.

Rohit’in yanı sıra Khatron Ke Khiladi 13 katılımcıları arasında Shiv Thakare, Anjum Fakih, Ruhi Chaturvedi, Nyrraa M Banerji, Arjit Taneja, Archana Gautam Singh ve Soundous Moufakir yer alıyor.

Rohit’in yaralanması ve emekliliği

Rohit, ETimes’a önceki sakatlığından endişe etmediğini, ancak sırtında olduğunu söyledi. “Eğer bir problem hakkında çok düşünürsen, o daima kafandan geçer. Khatron Ke Khiladi 13’te sakatlandığımda hayal kırıklığına uğradım çünkü sakatlanmasaydım finalde olabilirdim. Finalden önce sadece sakatlığım nedeniyle geri dönmek hayal kırıklığı yarattı ve pişman oldum (bir çocuğa oyuncağı verip yeterince oynamadan onu kapmak gibi)… Kendimi kötü hissettim. Sakatlandığım için pişman değilim, sakatlığım nedeniyle diziden ayrıldığım için pişmanım.”

Gümüş kaplama

Rohit ayrıca ağabeyi Ronit Roy’un kendisine “şovun tarihinde” elenme değil sakatlık nedeniyle oyundan elenen tek yarışmacı olduğunu söylediğini paylaştı.

korkuların üstesinden gelmek

Rohit ayrıca, “Gösteriye çıkmadan önce, suda yüzmeyi bilmediğim için su gösterilerinden çok korkuyordum. Denize atlamak zorunda kalırsam kendimi kurtarmaktan çok korkuyordum. Ama bunun benim ilk dublörüm olmasına sevindim ve görevde gerçekten iyi performans gösterdim. Son 50 yıldır suya giremeyeceğiniz Joh Ek darr baitha hua tha, bunun üstesinden başarılı bir şekilde gelebildiğime sevindim. Dublörü bitirdikten sonra bir tür başarı duygusuna kapıldım.

Rohit en çok Swabhimaan gibi TV programlarındaki görünüşüyle tanınır. Ayrıca Des Mein Niklla Hoga Chand, Kkusum’da rol aldı. Rohit ayrıca LOC Kargil, Forensic ve Cengiz gibi birçok filmde rol aldı.