Khloe, Michele Morrone’nin “Baban Nasıl?” Sorusuna Komik Cevap Verdi

şermin

Member
Filtrelenmemiş kişiliğiyle tanınan Khloé Kardashian, The Kardashians’ın yakın tarihli bir bölümünde aktris Michele Morrone ile yaptığı benzersiz ilk sohbeti anlattı. 22 Haziran Perşembe günü yayınlanan realite TV yıldızı, Milano Moda Haftası etkinliğindeki karşılaşmaları hakkında eğlenceli bir anekdot paylaştı.

Filtrelenmemiş kişiliğiyle tanınan Khloé Kardashian, aktris Michele Morrone ile yaptığı benzersiz ilk sohbeti anlattı.

Good American’ın 38 yaşındaki kurucu ortağı, gösteriden önceki konuşmalarını hatırlatarak, “Çok yakışıklı bir adam ama kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Gösteriden önce konuştuk ve ‘Bende iki tane var’ dedi. çocuklar ve Lübnan’dalar.’ Ben de ‘Bu güzel’ dedim. İki çocuğum var. Kızım 4 yaşında ve oğlum bir yürümeye başlayan çocuk.’”

Khloé esprili bir dokunuşla devam etti ve paylaştı, “Yani, ‘Harika görünüyorsun’ gibiydi. Ben de “Ah, yapmadım” dedim. [give birth to] bebek. Bu bir yedekti. … Ve çok komikti.’ “Seni bilgisayar olmadığın için seviyorum” dedi. [politically correct].'”

Olaylarla dolu hayatı hakkında konuşmaktan asla çekinmeyen Khloé, geçmişi hakkında şakalar yapmaktan kendini alamadı. Şaka yollu bir şekilde, konuşmalarından sonra Michele’nin “deli” olduğunu düşünmüş olması gerektiğini tahmin etti ve “İnsanları rahatsız etmek çok kolay. Baban nasıl? Hangi? Biri öldü, biri kıza dönüştü.” Caitlyn Jenner’ın geçişine gönderme yapıyor.

Real yıldızı, eski eşi Lamar Odom’dan boşandığına da değinerek, “Neden boşandınız? Oh, onu bir genelevde buldum. böyle devam edebilirim Başka şeyler düşünmeye başlayacağım ama sen gerçeklerden daha iyi bir şey bulamazsın.”

Eylül 2022’de çekilen bölümün başında Khloé, kendisi ve Michele hakkında çıkan dedikodulardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Oyuncu, Milano’daki bir defilede sahne arkasında çekilmiş rahat bir fotoğrafını paylaştığında çift, flört spekülasyonlarını ateşledi.

Ancak Us Weekly, o sırada Khloé ve 365 Days yıldızının sadece arkadaş olduğunu doğruladı. Michele’nin bir temsilcisi, “İkisi de Dolce & Gabbana şovundaydılar ve moda markası onlardan birlikte fotoğraf çekmelerini istedi” diye düşündü. [Khloé] çok güzeldi. Etkileşimlerinin kapsamı buydu.

Çıkma söylentileri çürütülürken, Khloé viral fotoğraflarla gelen ilginin tadını çıkardı. Anı anlatırken, “‘Fotoğraf çekmek için elimi beline koyabilir miyim?’ Ben de “Bana bunu sorman çok hoş” dedim, belimden tuttu ve “Evet baba” dedim, anlatım hoşuma gitti. Şimdiye kadar sahip olduğum anlatıdan daha iyi, bu yüzden umrumda değil.”

Khloé’nin kişisel hayatı, özellikle de Tristan Thompson ile olan açık-kapalı ilişkisi sürekli olarak manşetlere konu oldu. Çalkantılı geçmişine rağmen Khloé, çocukları için Tristan ile dostane bir ilişki sürdürür.

Ayrıca okuyun | Doğum günün kutlu olsun! North West, 10. yaş gününü Khloe Kardashian Teyze’ye sevimli bir şakayla kutluyor

Bölüm yayınlanırken Khloé, aralarındaki dinamik hakkında şöyle konuştu: “Tristan ve ben, biz her zaman iyi anlaşıyoruz. O ve benim harika bir dostluk ilişkimiz var. İyi anlaşıyoruz ve çocuklarım için her şeyi askıya alacağım.” Olan oldu, öyleyse neden bekleyeyim? [past drama] için? Onunla tekrar bir araya gelmeyeceğim için onu cezalandırmak zorunda değilim.