Kim Kardashian göz kamaştırıcı yeni kız grubunu ortaya koyuyor: Ivanka Trump, Jeff Bezos'un nişanlısı, Lauren Sanchez ve daha fazla ünlüler

şermin

Member
Keeping Up with the Kardashians'ın yeni bölümünde izleyiciler Ivanka Trump, Jeff Bezos'un nişanlısı Lauren Sanchez ve Kim Kardashian arasındaki yakın ilişkiyi fark etmeden edemedi. SKIMS kurucusunun doğum günü ilk olarak Ekim ayında Beverly Hills, Kaliforniya'daki Funke'de kutlandı. Realite şovunun perşembe günkü bölümünde, Kim'in doğum günü kutlandı; doğum günü yemeğine sağda Ivanka, solda ise Bezos'un nişanlısı katıldı. Doğum günü yemeğini ayrıca yakın arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkür etmek için de kullandı.

Kim Kardashian, doğum günü kutlamalarında yakın çevresine sevgi ve şükranlarını ifade ediyor
Kim Kardashian doğum günü kutlamalarında arkadaşlarına olan sevgisini dile getiriyor

Page Six'in bildirdiği gibi, 43 yaşındaki milyarder, doğum günü yemeği için bir araya gelen arkadaşlarına olan sevgisini ve minnettarlığını ifade etti. Arkadaşlarının hayatını ve ruh sağlığını olumlu yönde nasıl etkilediğini anlattı: “Herkesin gelip kutlamak ve bizimle akşam yemeği yemek istemesi beni çok iyi hissettiriyor” diye başladı konuşmasına. “Ama dürüst olmak gerekirse, arkadaşlarım olmasaydı burada olmazdım. En iyi arkadaşlarıma sahibim ve onlar bana çok destek oluyorlar” diye devam etti. “Sanırım hiç terapiste gitmememin nedeni muhtemelen bu, çünkü dünyadaki en iyi arkadaşlara sahibim ve onlar benim için her şey ifade ediyor.”

Bir günde 360 milyon Hintli bizi ziyaret etti ve genel seçim sonuçları için Hindistan'ın tartışmasız platformu olarak bizi seçti. En son güncellemeleri burada keşfedin!

Kim, doğum günü partisinin ardından sosyal medya paylaşımında şunları yazdı: “Erkek arkadaş ikramiyesini kazandığım için çok mutluyum! Bu kızlara arkadaşlarım diyebileceğim için bu kadar şanslı olacağımı hiç düşünmemiştim.

Kutlamalara Ivanka ve Jeff Bezos'un nişanlısının yanı sıra Kim'in annesi, kız kardeşleri ve aralarında Allison Statter, Simone Harouche, Lindsay May, Sarah Meyer Michaelson, Zoe Winkler Reinis ve Ashley Kassan'ın da bulunduğu diğer arkadaşları da katıldı.

Ayrıca Okuyun: Outlander yıldızı, İskoçya Eras Turu öncesinde Taylor Swift'in 'Travis Kelce'yi beni görür görmez unutacağını' söyledi

Kim'in alışılmadık doğum günü olayına dair bilgiler

Realite yıldızının Funke'nin çatı barındaki 43. doğum günü yemeği bohem tarzdaydı. Dekorasyonlar, ortasında ahşap bir masa bulunan, etrafı bitkilerle çevrili bir mekanı içeriyordu. Masanın üzerinde her koltuk için misafirlere yönelik isim kartları ve menüler vardı. Dekorasyonda ayrıca rahat bir atmosfer yaratmak için çim düzenlemeleri de yer aldı.