Kim Kardashian, oğlu için neden erkek bir dadı tuttuğunu açıkladığında internet tepki gösterdi

şermin

Member
Kim Kardashian, oğlu Saint’i etkilemek için ona bir erkek dadı (Manny) tuttuğunu açıkladı. Realite TV yıldızı ve girişimci, eski kocası Kanye West’in nasıl tepki verdiğini de paylaştı. People’ın haberine göre The Kardashians’ın son bölümünde Kim, Manny’yi oğullarıyla birlikte tutması için kiraladığını Kanye’ye söylemekten korktuğunu da itiraf etti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Kim’in açıklaması sosyal medyada dikkat çekti. Kim ve Kanye’nin dört çocuğu var; kızları North ve Chicago ile oğulları Saint ve Psalm West. Ayrıca şunu okuyun: Kim, paparazzilere orta parmağını verdiği için oğlu Saint’i azarladı

Kim Kardashian’ın erkek dadı tutma kararı sosyal medyada tartışmalara yol açtı.
Kim, Kanye’nin bir erkeğin tutumuna verdiği tepkiyi açıkladı

Kim şunları söyledi: “Gerçekten katı olmayı ve çok disiplinli olmayı gerçekten zor buluyorum. Annemle babam hiç katı değildi ve bazen çok meşgul olduğum için beni görmezden gelecek, işi devralacak ve ilgilenecek bir partnerim olsaydı harika olurdu, ama biliyorsun, bu böyle olamaz .

Şunları ekledi: “Benim evimde ve hatta ailemizde fazlasıyla kadın egemenliği olduğunu düşünüyorum. Geçenlerde bir adamı işe aldım. “Yakınlarda onu alıp spor salonuna götürecek bir adamın olmasını gerçekten istiyordum ve bundan korkuyordum.” Babasına (Kanye West) söylemeyi planlıyorum.

Kanye’nin tepkisi

Kanye’ye erkek dadıdan bahsetmekte tereddüt etse de tanıştırıldıktan sonra her şey yolunda gitti. Kim şunları söyledi: “O (erkek dadı) çocukları bıraktığında Kanye kendini tanıttı. Saint ve onunla ikiye iki oynadılar. Ona karşı o kadar iyi davrandı ki, “Hey, oğlumu büyütmeme yardım edersen” – çünkü topu ona çok kolay falan verdi – “Bunu yapma, bırak kendisi alsın” dedi. Bunlar görmek istediğim kurallardan bazıları.’ Ben de ‘Aman Tanrım, tamam’ dedim.”

Twitter, Kim Kardashian’ın açıklamasına tepki gösterdi

bir tepki cıvıldamak Pop kültür ve eğlence temelli site Pop Base’de baba figürünün olmaması üzerine.” Bir başka kişi de Kim’i destekleyen bir tweet attı: “Ebeveynliğin cinsiyet tanımadığını bir kez daha kanıtlıyor. Yanında ‘Manny’ ile kuralları yeniden yazıyor ve farklı aile dinamiklerini kucaklıyor. Çünkü onların dünyası sevgi ve destekten ibaret.” ve engelleri aşmak!” Bir başkası şöyle dedi: “Akıllıca bir hareket ama erkek dadısı olsun ya da olmasın, ayrılık yine de çocuğu etkileyebilir.”

Ancak bazıları Kim’in kararını sorguladı. Biri şunları yazdı: “Ya da ya da… Gerçek babasının yapması gereken şey bu mu?” İkinci bir tweet attı: “Çocuğun erkek bir dadıya değil, baba sevgisine ihtiyacı var.” Üçüncüsü şöyle yazdı: “Bu birçok açıdan sorunlu …” Bir başkası, Kim’i eleştirenlere yanıt olarak tweet attı: “O (Kanye West) evliyken orada bile değildi ve siz boşandıklarına göre onun orada olacağını mı düşünüyorsunuz?”

Kim ve Kanye’nin boşanması

Kim Kardashian, altı yıllık evliliğin ardından Şubat 2021’de Kanye West’ten boşanma davası açtı ve ikili, Kasım 2022’de anlaşmaya vardı. Ayrılıkları karışıktı ve Kanye, Kim’e sosyal medyada defalarca saldırdı ve hatta onun ebeveynlik tarzını eleştirdi. Kanye’nin şu anda Bianca Censori ile evli olduğu bildirilirken, Kim ve komedyen Pete Davidson dokuz aylık flörtün ardından bu yılın başında ayrılmışlardı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde