Krishna Shroff, Tiger Shroff'un Khatron Ke Khiladi 14'e katılımına verdiği tepkiyi hatırlıyor: 'İnanmıyordu'

şermin

Member
Krishna Shroff, Hint televizyonundaki en macera dolu realite şovunda yer almaya hazırlanıyor. Yakında yeni bir yolculuğa çıkmayı sabırsızlıkla bekliyor. Krishna yakın zamanda The Indian Express ile yaptığı röportajda kardeşi Tiger Shroff'un Khatron Ke Khiladi 14'e katılımından bahsetti (Ayrıca Okuyun: Khatron Ke Khiladi 14: Shilpa Shinde ve Abdu Rozik, bir macera realite TV programında Rohit Shetty'ye katılacak.)

Krishna Shroff, kardeşi Tiger Shroff'un KKK 14'e katılımına verdiği tepkiyi hatırladı.
Kirshna, kardeşi Tiger Shroff'un şok olduğunu söyledi

Krishna, Tiger'ın Rohit Shetty'nin aksiyon realite serisine katıldığını öğrendiğinde verdiği şok edici tepkiyi açıkladı. Ayrıca ebeveynlerinin (Jackie Shroff ve Ayesha Shroff) başlangıçta kararı konusunda tereddütlü olduklarını da itiraf etti. Krishna şöyle dedi: “Kaplan şoktaydı. Birkaç gün önce ben promosyon için çekim yapana kadar bunun olacağına inanmamıştı. Onu tuvalet masasından aradım ve yaptığı şeye artık saygı duyduğumu çünkü bunun zor olduğunu söyledim. İlk başta buna güldü. Herkesin harcı olmadığı için bunu yapmak için biraz cesur olmanız gerektiğini söyledi. Televizyon dünyasındaki ilk çıkışım için, parçası olunması en zor programı seçmiş gibiyim. Ailem ve Tiger bizi destekledi.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Şöyle ekledi: “Bu sadece benim için değil tüm aile için yeni bir şey. İlk başta annem ve babam biraz tereddütlüydü. Günün sonunda onlar ebeveyn, bu yüzden her zaman biraz sinir olacak. Ben daha küçüğüm ve bu kadar uzun süreden beri ilk kez bir dış mekan çekiminde yer almak biraz endişe verici.”

Krishna Shroff hakkında

Krishna farklı bir kariyer yolu seçti ve babası ve erkek kardeşi gibi davranmayı sürdürmedi. Annesi Krishna ve erkek kardeşi Tiger'ın sahibi olduğu MMA Matrix fitness merkezinin kurucusudur. Sık sık Tiger, Ayesha ve en yakın arkadaşı Disha Patani ile MMA dövüşlerinde görülüyor. Disha'nın Tiger ile çıktığına dair söylentiler vardı ancak ikisi de ilişkilerini onaylamadı veya reddetmedi.

Haberler / Eğlence / televizyon / Krishna Shroff, Tiger Shroff'un Khatron Ke Khiladi 14'e katılımına verdiği tepkiyi hatırlıyor: 'İnanmıyordu'