Krushna Abhishek, Kapil Sharma’nın şovu için yaklaştı: “Baat paise par atki hai”

şermin

Member
Kapil Sharma Show’dan ayrılan ve geri döneceğini söyleyen Krushna Abhishek, yakın zamanda dizinin yapımcılarının kendisine yaklaştığını doğruladı. Oyuncu, yeni bir röportajda maddi sorunlar nedeniyle bir kez daha gelemeyeceklerini söyledi. Ayrıca okuyun: Kapil Sharma Show’un Haziran ayından sonra ara vereceği söyleniyor; İşte Kapil Sharma’nın söyledikleri

Krushna Abhishek, Kapil Sharma Show’da görünmeyecek.

Daha önce Krushna Abhishek, anlaşma sorunları nedeniyle Kapil Sharma Show’un dördüncü sezonuna katılmayacağını söylemişti. Yapım evi ile komedyen-aktörün mali konularda anlaşamadıkları ve bu nedenle Krushna’nın yollarını ayırma kararı aldığı bildirildi.

“Evet, geçenlerde TKSS’nin (The Kapil Sharma Show) yaratıcılarından bir telefon aldım. beni geri istediler Ancak mali ve sözleşmesel farklılıklardan dolayı ikinci kez anlaşamadık. Baat paise par hi aakar atki hai phir se (Para yine sıkıştı),” dedi Krushna ETimes’a.

Krushna, Kapil Sharma’yı ne kadar “son derece sevdiğinden” bahsetmeye devam etti. Ancak The Kapil Sharma Show’un bu sezonunda yer alma olasılığını dışladı ve “Bu sezon olmayacak. Umarım gelecek sezon geri dönerim. Kapil ve Krushna birlikte seyirciler için yine bir zevk olacak, değil mi? TKSS’li olmayı özledim. Archanaji (Archana Puran Singh) ve Kapil’e oldukça bağlıyım. Archana ji ile 15 yıllık bir birlikteliğim var. Gösteriye geldiğimde Kapil’e yakın olmadığımı itiraf etmeliyim, ama şimdi onunla çalıştım ve onunla zaman geçirdim, ona çok düşkün oldum.”

Bu arada Kapil Sharma Show’un Haziran ayından sonra tekrar yayınlanacağına dair söylentiler dolaşıyor. Ancak aynı röportajda Krushna, bu konuda “hiçbir bilgisi olmadığını” söyledi. Kapil Sharma geçtiğimiz günlerde Kapil Sharma Show ekibinin Temmuz ayında bir ABD turnesine çıkacağını duyurdu. Komedi şovunun ara verip vermeyeceğini doğrulamadı. ETimes ile yakın tarihli bir röportajda Kapil Sharma, dizinin gelecek planları ve yaklaşmakta olan ara hakkında şunları söyledi: “Henüz bitmedi. Temmuz ayındaki canlı turumuz için ABD’ye gitmemiz gerekiyor ve o sıralarda ne yapacağımıza bakacağız. Ama bu bile çok ileri gidiyor.”