Krushna Abhishek, sadece gülmek için para aldığı için Archana’ya saldırıyor

şermin

Member
Komedyen Krushna Abhishek, salon sahibi Sapna gibi çeşitli karakterleri canlandırarak Kapil Sharma Show’a geri döndü. Önümüzdeki bölümde konukları ağırlayacak – TV aktörleri Divyanka Tripathi, Urvashi Dholakia, Anita Hassanandani ve Ankita Lokhande. Yaklaşan bölümün bir promo’su, şovun daimi konuğu olan Archana Puran Singh’in pahasına başka bir şaka yaptığını gösteriyor. Ayrıca okuyun: Kapil Sharma, Neha Sharma’ya birçok dans formu arasından Nagin dansını öğrenip öğrenmediğini sorar: “2 peg k bad saap bante dekhe hain”

Archana Puran Singh ve Krushna Abhishek, Kapil Sharma Show promosyonundan fotoğraflarda.

Tanıtım şovları, dört oyuncunun sahneye çıkması ve sunucu Kapil Sharma’nın onları kendi üslubuyla karşılamasıyla başlıyor. Tüm ‘bahu beti’lere bir arada bakarsanız, babaların ve erkek kardeşlerin onlara aşık olabileceğini söylüyor.

Kapil ayrıca Naagin 3’te ana naagin’i oynayan ve diğer sezonlarda da konuk oyuncu olarak yer alan Anita hakkında bir şaka yaptı. “Ye jabse naagin bani hain, logo ne gharo mein saamp palna shuru kar diye hain (ekranda bir nagin oynadığı için insanlar evcil hayvan olarak yılanları beslemeye başladı)” dedi. khud hi kehta hai aao daso mujhe (nagin ona benziyorsa, bir adam kendini onu ısırmaya davet eder).

Kısa bir süre sonra Krushna Abhishek, beyaz bir lehenga içinde Nagin gibi giyinmiş sahneye çıkıyor. Bir yılan oynatan adam onun için bir melodi çalarken o da öyle dans etmeye başlar. Yılan oynatıcısı ondan para istediğinde Krushna, “Tere ko sirf has ke paisa chahiye, apne aap ko Archana Puran Singh samajhta hai kya (sadece gülmek için para istiyorsun, kendini Archana Puran Singh mi sanıyorsun)?”

Krushna, ücreti nedeniyle Kapil Sharma Show’un mevcut sezonuna ara verdi. Dönmeden önce ETimes’a şunları söyledi: “TKSS’nin yaratıcılarından az önce bir telefon aldım. beni geri istediler Ancak mali ve sözleşmesel farklılıklar nedeniyle ikinci kez bir anlaşmaya varamadık. Baat paise par hi aakar atki hai phir se (Para yüzünden yine takıldı).”