Kyle Richards, yılı alkolsüz bitiriyor ve deneyimlerini paylaşıyor

şermin

Member
Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldızı Kyle Richards bir yılı aşkın süredir ayık. Cumartesi günü, Richards Instagram’a gitti ve hayranlarıyla içkiyi bırakalı 365 gün olduğunu paylaştı.

Kyle Richards (Instagram)

Uzun gönderisinin yanı sıra siyah bir bluz ve şapka giydiği bir selfie paylaştı. Hayranlardan gelen devam eden talepler nedeniyle deneyimi hakkında paylaşımda bulunduğunu paylaştı.

Richards, “Her şeyden önce, kişisel olarak olmak istediğim bir yer varmış gibi hissetmedim,” diye yazdı.

“Kalbimi dinledim ve mesaj benim için açıktı. Artık bana fiziksel, zihinsel veya ruhsal olarak hizmet etmediğini biliyordum (kelime oyunu değil),” Instagram gönderisini okudu.

AYRICA OKUYUN| “Oppenheimer” filmine duyulan coşkunun tavan yapmasının 5 nedeni

Richards ayrıca ertesi gün alkol aldıktan sonra depresyona gireceğini vurguladı.

“Önceki gece ne kadar eğlenceli olursa olsun alkol ertesi gün beni depresyona soktu. Ve açıkçası, hayat bize zor günler yaşatacak. Bu listeye kesinlikle daha fazlasını eklememe gerek yok.”

Richards, görevinde alkolü bırakmanın düşündüğünden çok daha kolay olduğunu açıkladı. Çabasında akran baskısı ve direnişiyle karşılaştığını, ancak buna kurban gitmediğini paylaştı.

“Bazen hala aptalca şeyler yaptığımı ve bu konuda kendimi hırpaladığımı öğrendim. Hala keyif aldığımı öğrendim ve son olarak düşündüğümden çok daha kolay olduğunu öğrendim. Kesinlikle öyleydi.” bazılarının direnişiyle karşılaştı. Ama hiçbir zaman akran baskısına kurban giden biri olmadım. Hangi yaşta olduğu önemli değil,” yazısını okur.