Lag Ja Gale üç ay içinde yayından kaldırılacak: Namık Paul, içerik oluşturucuların ilk günden itibaren uyarıldığını söylüyor

şermin

Member
Televizyon programından sonra Lay Evet Gale 12 Mayıs’ta – başladıktan üç ay sonra – gösteri yayından kaldırıldı. Ana karakteri canlandıran aktör Namık Paul, nedenini öğrenmek isteyen insanlardan telefon aldı.

Namık Paul, programının aniden kapatılmasından bahsediyor.

“Yapacak bir şeyim olmadığı için kimseyle konuşmadım. Gerçek bir şikayetim yok” diyen Paul, “Elbette şovun daha uzun olmasını isterdim ama kontrol edemediğim şeyler vardı.”

Ancak Paul, bazı oyuncuların erken arama süresinden şikayet ettiğini duyduğunu açıklıyor: “Ama istediğiniz her şeyi alamıyorsunuz. Ne olursa olsun, kırgın değilim. Gerçekten şikayet edecek bir şeyim yok.”

Aslında, 35 yaşındaki ilk günden itibaren “zihinsel olarak böyle bir şeye hazır olduğunu” kabul ediyor. Şöyle açıklıyor: “(Yaratıcılar tarafından) bizim için çok açık hale getirilen bir şey, sayıların önemli olduğudur. Ve eğer başaramazsak, gösteri aniden sona erebilir. Sayıları artırmamız gerektiği defalarca dile getirildi. Hep bunu düşündük.”

Televizyon endüstrisinin oldukça istikrarsız olduğu göz önüne alındığında, Ek Deewana Tha Oyuncu, bir oyuncunun hayatında bu tür güvensizliklerin kaçınılmaz olduğunu ve zamanla bunlara alıştığını vurguluyor.

“Başka bir iş fırsatı olup olmayacağı veya bir sonraki maaş çekinin nereden geleceği konusundaki sürekli endişe her zaman oradadır. Ve bundan kaçış yok. Tanınmış film yıldızları bile aynı korkuyu yaşıyor. Buna alıştım ve bununla baş etmeyi öğrendim” diyor aktör.

Şovun aniden kapanmasının herhangi bir mali krize veya iş sıkıntısına neden olup olmadığı sorulduğunda Paul, bunun olmadığını açıklıyor. Aslında geçtiğimiz birkaç ay o kadar yoğun geçti ki oyuncu bilinçli olarak ara verdi.

“Gösteri sona ereli bir ay bile olmadı. Ve işler iyi gittiğinde, haftanın yedi günü çekim yaptık. Yani kesintisiz üç dört aylık bir çalışma oldu. İşte bu yüzden iş bulmak için acelem yok. Bir şey işe yararsa, harika. Ben de bir süredir böyle bir şov almak için bekliyordum. Ve onunla yaptığım şeyden çok mutluyum” diye sözlerini bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor.
    …ayrıntılı olarak görün