Love Is Blind’dan Taylor Rue, JP’den ayrıldığını anlattı

şermin

Member
Taylor Rue’nun Netflix’in Love Is Blind dizisinde aşkı bulma konusunda büyük umutları vardı ancak Jared “JP” Pierce ile olan ilişkisi beklendiği gibi gitmedi. Çift, ilk kez şahsen tanıştıktan sonra zor bir ilişki yaşadı ve sonunda düğünden önce ayrıldı.

P ve Taylor’ın Aşka Yolculuk Yolculuğu 5. Sezon İlk Performanslarının Ardından (Netflix)

Taylor, PEOPLE’a, JP ile birbirlerini şahsen görür görmez bir kopukluk hissettiğini aktardı.

“Biraz utanç vericiydi ama sanırım ikimiz de çok ama çok gergindik” diyor.

“Evet, çok uzun zamandır birlikteydik ama sanki yeniden başlamamız gerekiyordu. Yani bitti ama o zamanlar bunun hakkında pek düşünmedim.

Ancak balayı için Meksika’ya gittiklerinde işler daha da kötüye gitti. Taylor, iletişim eksikliği hakkında JP ile konuşmaya çalıştığını ancak kendisinin pek ilgilenmediğini söyledi.

“Meksika’daki ilk gece nasıl bir çözüm bulunabileceği hakkında konuşmuştum ama açıkçası durum daha da kötüleşti ve aşık olduğum JP versiyonunun artık orada olmadığını hissettim” diyor.

“Çok korkutucuydu çünkü ‘Bu kişiyle birlikte eve taşınmam gerekiyor’ dedim. Bu kişiyle evlenmem gerekiyor ve bu kişiyi tanımıyorum bile.’ Bu beni korkuttu.”

JP’nin Taylor’a açılıştaki performansının onu oyaladığını söylemesi bardağı taşıran son damla oldu. Makyajı ve kirpikleriyle “sahte” göründüğünü, doğal yüzünü tercih ettiğini söyledi.

“Gerçekten tamamen farklı bir yüz ifadesine sahipsin ve ben de ‘Aslında istediğim bu değil’ diye düşündüm” dedi.

Taylor, yorumlarından dolayı incindi ve ertesi gün nişanlarını bitirmeye karar verdi.

“’İşte bu’ diye düşündüm. Yüreğimde o duygu var ve bunu yaşamak istemiyorum” diye yanıtladı.

Bir süreliğine özgüvenini kaybetti ama sonunda kendini daha çok sevmeyi ve bir ilişkide tahammül edebileceği sınırlar koymayı öğrendi.

Ayrıca OKUYUN| ‘RHONY’ mezunu Cindy Barshop, beyin kanseri tedavisi sonrasında yeniden öğrenme yolculuğunu anlatıyor

“Bir süreliğine aynaya farklı baktığımı hissettim” diyor.

“Kendi kendime ‘Çok mu fazla makyaj yaptım?’ diye düşündüm. Değil mi?’ Uzun zamandır kendimle gidip geliyorum ama kendime sadık kaldığımı düşünüyorum. Bir yorumun beni bu kadar incitmesine veya moralimi bozmasına izin vermeyeceğim. Ama kesinlikle bir süre düşündüm. Acı vericiydi ama artık hepimiz iyiyiz.”

Zamanın ve ailenin bu ayrılığı atlatmasına yardımcı olduğunu ve bunun kendisine sağladığı deneyim ve gelişim için minnettar olduğunu söylüyor.

“Zamanın çoğu durumumun üstesinden gelmeme yardımcı olduğunu düşünüyorum. Daha sonra bu konuyu ailemle konuşuyorum. Açıkçası kendimi daha çok sevmemi sağladı. Artık neye katlanmak istediğimi biliyorum ve neye katlanmamak istediğimi de biliyorum.”