Madalsa Sharma: Seyircinin bir gösteri yapma ya da bozma gücü var

şermin

Member
Oyuncu Madalsa Sharma, bir projenin kaderine halktan başka kimsenin karar veremeyeceğine inanıyor.

Madalsa Sharma

“İzleyicinin bir proje yapma ya da başarısız olma gücü var. Ağızdan ağza sadece burada ve orada birkaç rakam ekleyebilir veya çıkarabilir, o kadar. İnsanlar gelir geçer ama projeye halk desteği olursa devam eder. Ayrıca, ekibin bir parçası olan oyuncular dışarı çıkıp şovu mahvetmeye çalıştıklarında, en büyük yargıç seyirci olduğu için karanlık girişimleri başarısız oluyor” diye ekliyor. muzlar Ve Dil Sala SankBen bir aktörüm.

Sharma, üç yılı aşkın bir süredir günlük bir TV gazetesinin parçası. “Daha önce hem Hintçe hem de bölgesel filmlerde oynadığım için bu benim ilk gösterimdi. İyi bir iş çıkardım ama evlendikten sonra yavaşlamaya karar verdim ama aktör kocam (Mimoh) ve kayınpederim (Mithun Chakraborty) kararımı yeniden gözden geçirmemi sağladı. Sonra Rajan (Shahi) bana efendim teklif etti Anupamaa ve o zamandan beri dizinin kilit karakterlerinden biri olan Kavya’yı oynuyorum. Bu bağlantı beni şov için çok cana yakın ve sahiplenici yaptı.

Sharma, televizyonun geniş erişiminin yeteneklerine iyi hizmet ettiğine inandığı için şu anda şovuna odaklanmış durumda. “İzleyiciyi sevmek benim için anlık bir destek gibi. Bu beni neşelendiriyor ve dürüstçe çalışmak istiyorum. TV şu anda bana fazla zaman bırakmıyor, ancak diğer medyadan iyi bir şey çıkarsa, onu kesinlikle devam eden projemle uyumlu hale getireceğim.”

Kişisel bir not olarak Sharma, bir aile kurmayı planladıklarını, ancak yakın zamanda olmadığını açıklıyor. “Bunu tartıştık ve ikimiz de bir aile planlamak istiyoruz ama ikimizin de tam olarak ne zaman hazır olacağı biraz zaman alabilir. Tanrı en iyi planlayıcıdır, bu yüzden bizi nelerin beklediğini asla bilemezsiniz,” diye ekliyor bir veda notunda.

• YAZAR HAKKINDA

S Farah Rizvi, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, OTT, televizyon ve kültür hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün