“Maddi durumumuz netleşti. İtalya'da pasaportunu ve parasını kaybeden Divyanka Tripathi, “Her şeyi kaybetmedik” dedi

şermin

Member
12 Temmuz 2024 14:28 IST

Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya, camları soyguncular tarafından kırılan 'kiralık arabayı' değiştirdiklerini söyledi.

Eşi Vivek Dahiya ile İtalya'da seyahat ederken soyulan oyuncu Divyanka Tripathi, mevcut durumuyla ilgili güncelleme yaptı. Cuma günkü Instagram Hikayelerinde “mali durumunun bir şekilde çözüldüğünü” söyledi. Ayrıca her şeyi kaybetmediklerini de açıkladı. (Ayrıca Okuyun | Divyanka Tripathi ve Vivek, İtalya'da çalınan pasaportlar ve nakit paranın ardından hasarlı arabanın Habersunu yayınladı; 'mevcut durumlarını' paylaştılar)

Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya şu anda İtalya'da.
Divyanka, kendisi ve Vivek'in 'para durumu' hakkında güncel bilgiler veriyor

Divyanka şunları yazdı: “Muazzam sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bu bizim için gerçekten çok şey ifade ediyor! Neyse ki, bu kadar çok şey kaybettikten sonra o kadar ihtiyaç duyulan sevgi kaybolmadı! Herkese kişisel olarak yanıt veremediğimiz için sevdiklerimize ve durumdan etkilenenlere güncel bilgiler sunuyoruz. Şu anda maddi durumumuz biraz netleşti çünkü çok yakın bir arkadaşımızdan yardım aldık.”

Soygundan bu yana yaşanan olaylarla ilgili daha fazla güncelleme

Şöyle ekledi: “Şans eseri sigortalı olduğu için kiralık arabayı değiştirdik. Acil durum belgesini almak için bugün başka bir şehirdeki büyükelçiliğe gideceğiz. Üstelik söylendiği gibi her şeyimizi kaybetmedik. Arabanın bagajında hâlâ birkaç eşyamız var. Ve cesaretimiz bozulmadan kaldık! Bunu bizden kimse alamaz! (Gülen yüz, başparmak yukarı ve kırmızı kalp emojileri).”

Divyanka ve Vivek şimdi elçiliğe gidecekler.

Divyanka ve Vivek şimdi elçiliğe gidecekler.
Divyanka ve Vivek eşyalarının çoğunu kaybetti

Divyanka ve Vivek Dahiya'nın Avrupa tatili, bir soyguna kurban gittiklerinde kabusa dönüşür. Cüzdan, nakit para, pasaport ve değerli eşyaları gibi eşyalarını kaybettiler. Divyanka kısa süre önce Instagram Stories'de hayranlarına durum hakkında bilgi verdi. Şöyle yazdı: “Vivek ve ben iyiyiz ama temel ihtiyaçlarımızın çoğu, pasaportlarımız, banka kartlarımız ve pahalı mallarımız bir tatil yerindeki arabamızda kayboldu. Büyükelçilikten acil yardım bekliyorum.”

Divyanka daha sonra bu insanları sert bir şekilde eleştiren ve her şeye daha iyi bakmaları gerektiğini söyleyen bir not paylaştı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Hırsızlık meydana geldiğinde araba güvenli tatil arazisine park edilmişti. Lütfen nasıl daha dikkatli olmamız gerektiğine dair önerilerle bizi rahatsız etmeyin. Tesis 'arabada bagaj' durumunu biliyordu ve bu durumu soğukkanlılıkla ele aldı. Böyle bir şey herkesin başına gelebilir. Ama umarım bu olmaz. Yapabiliyorsanız yardım edin veya şefkat gösterin. Eğer bu zor görünüyorsa… lütfen işinize devam edin.”

Ayrıca mevcut durumu da paylaştı: “Yerel polis karakolunda ayrıntılı bir rapor hazırlatıyorum.” Vivek, başlarına gelen olayla ilgili ayrıntıları açıkladığı arabanın Habersunu yayınladı. Divyanka ve Vivek, 8. evlilik yıldönümlerini kutlamak için Avrupa'ya gitti.

Haberler / Eğlence / televizyon / “Maddi durumumuz netleşti. İtalya'da pasaportunu ve parasını kaybeden Divyanka Tripathi, “Her şeyi kaybetmedik” dedi