Mahabharat oyuncusu Gufi Paintal’ın sağlığı kritik olmaya devam ediyor

şermin

Member
BR Chopra’nın Mahabharat’ındaki Shakuni Mama rolüyle tanınan usta aktör Gufi Paintal, kalp ve böbrek sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. 78 yaşında olduğu bildiriliyor. Durumu kritik olmaya devam ederken, aktörün erkek kardeşi aktör-komedyen Paintal herkesi dualarını eksik etmemeye çağırdı. Ayrıca okuyun: Mahabharat’tan Shakuni Mama namı diğer Gufi Paintal gösteriyi hatırlıyor

Mahabharat’tan Gufi Paintal namı diğer Shakuni Mama hastaneye kaldırılır.
Gufi Paintal, Mumbai’de hastaneye kaldırıldı

Paintal, ANI haber ajansına oyuncunun sağlığı hakkında bilgi verdi. “Gufi Ji’nin sağlığı çok kötü. Kalp ve böbrek sorunları var.” Ayrıca sağlığı için dua istedi. Gufi Paintal, Mumbai’nin Andheri West bölgesindeki Bellevue Çok Uzmanlık Hastanesine yatırıldı.

Gufi Paintal’ın sağlığına kavuştuğu haberi, oyuncu Tina Ghaai’nin Instagram hesabında yaptığı bir gönderiyi paylaşmasının ardından geldi. Aktörün bir fotoğrafını paylaştı ve altına “GufiPaintal ji #Takleef mein hain #prarthana ki jeeye #omsairam #prayers #prayersforhealing #prayersneeded” yazdı.

Gufi Paintal’ın en iyi eserleri

Gufi, Rishi Kapoor, Neetu Kapoor, Asrani ve diğerlerinin rol aldığı 1975 yapımı Rafoo Chakkar filminde çıkış yaptı. Birkaç TV şovunda ve filmde rol aldı. Hala Mahabharat’ta geçirdiği süre ile tanınmasına rağmen, diğerlerinin yanı sıra Bahadur Shah Zafar, Kanoon, Om Namah Shivay, CID, Ssshhhh…Koi Hai, Dwarkadheesh Bhagwaan Shree Krishn, RadhaKrishn ve Jay Kaniya lal Ki’de de rol aldı. Dillagi, Desh Pardesh ve Suhaag gibi filmlerin bir parçası olmuştur.

Mahabharat, tecrit sırasında televizyona geri döndü. Bununla ilgili konuşan Gufi, Times of India’ya şunları söyledi: “Kapanma beni endişelendirdi. Ama Mahabharat’ı tekrar yayınlayacaklarını duyurduklarında ‘Evet’ dedim. Şimdi zamanı geldi.’ Bu dünyayı tekrar görmeme izin verildi. Yahi sab’dan hota aaya hai’ye. Arzu, siyaset, iktidar mücadelesi… Televizyonun altın çağının yeniden canlanması moral bozucu oldu. Kalbinize yakın bir şey yaparsanız, her durumda mutlu kalırsınız. Bu yüzden benim için Mahabharat, jo ki mere dil ke sabse kareeb hai iyi çalıştı.” Oyuncu aynı zamanda dizinin yönetmen yardımcısı, kast yönetmeni ve yapım tasarımcısı olarak görev yaptı.