Manali’de mahsur kalan Ruslaan Mumtaz hayranlarına güvende olduğuna dair güvence verdi

şermin

Member
Aktör Ruslaan Mumtaz, sel nedeniyle Manali’de mahsur kaldığını açıkladı ancak hayranlarına artık güvenli bir yerde olduğuna dair güvence verdi. Ruslaan, nerede olduğu ve güvenliği hakkında hayranlarını bilgilendirmek için Instagram Hikayelerini kullandı. Manali’de bir film için çekim yapıyordu. (Ayrıca okuyun| Ruslaan: Her şey senin istediğin gibi olamaz)

Ruslaan Mumtaz hayranlarına güvende olduğunu garanti ediyor.
Ruslaan güvende

Sıkıştığını açıkladıktan saatler sonra Ruslaan, hayranlarına güvende olduğuna dair güvence verdi. Salı gecesi yeni bir Haber paylaşarak, “Merhaba arkadaşlar, burada her şey sonunda sakinleşiyor gibi görünüyor. Yağmur durdu ve nehir çekildi. Otel sahibinin ailesinin yanında kaldığım için şanslıydım. Birlikte kaldığım bazı arkadaşlar edindim. Ben iyiyim ve iyiyim. Güvenliğimle ilgili birçok mesaj aldığım için size bildirmek istedim. Hepimiz güvendeyiz, film ekibi de güvende. Bu biziz, nasıl geri döneceğimi çözmeye çalışıyorum. Yakında Mumbai’de tekrar görüşmek üzere. Tüm sevginiz için teşekkür ederim.”

Ruslan, Manali’den bir Haber paylaştı

Daha önce Ruslaan, Manali ile Chandigarh arasındaki bir yolu sular altında bıraktığını gösteren bir Haber paylaştı. Oyuncu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda, “Artık arkamdaki yol yok. O sokak artık yok.” Başka bir Haberda Ruslaan, ekibiyle birlikte garaj gibi görünen bir yerde gösteriliyor. Yemeği paylaştılar ve “gece evde” yazdı.

Ruslaan, Haberdaki deneyiminden de söz ederek şunları söyledi: “Aslında hiçbir ağ olmadan Manali’de sıkışıp kalacağımı hiç düşünmemiştim, yollar kapalı olduğu için eve geri dönmenin bir yolu yok ve ikisini de fotoğraflayamıyorum. Zor zamanlar bir araya geldi.” “Çok, çok güzel bir yer. Mutlu mu, üzgün mü, minnettar mı, müteşekkir mi olmalıyım yoksa sadece elmamın tadını mı çıkarmalıyım bilmiyorum.”

Ruslaan’ın kariyeri

İlk oyunculuğunu 2007 yılında Hintçe MP3: Mera Pehla Pehla Pyaar filmiyle yapan Ruslan, Kehta Hai Dil Jee Le Zara ve Yeh Hai Aashiqui gibi TV programlarında ve Ek Vivaah Aisa Bhi filmlerinde de çalıştı. Ayrıca birkaç web şovunda ve realite TV şovunda yer aldı. Son filmleri Jabariya Jodi ve Yeh Saali Aashiqui’dir.